Wybierz wózek widłowy dopasowany do twoich potrzeb. O udźwigu od 500 kg do 20 000 kg. Spalinowe ( benzyna / gaz / diesel ) czy elektryczne. Posiadamy wózki widłowe znanych i cenionych marek. Zapraszamy do współpracy biznesowej.
Prezentacja:

Używane wózki widłowe

Polska Grupa Wózkowa specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie wózków widłowych. W asortymencie posiadamy używane wózki widłowe różnych marek i modeli o zróżnicowanych parametrach technicznych (o udźwigu od 500kg do 20 000kg) oraz napędzie – od wózków ręcznych, przez spalinowe (benzyna/gaz/diesel) po wózki elektryczne oraz wózki z napędem hybrydowym. Wszystkie oferowane wózki widłowe używane są w pełni sprawne i charakteryzują się wzorowym, bardzo dobrym lub dobrym stanem wizualnym.

Jako firma zrzeszająca grupy dostawców logistyki magazynowej z całego kraju, jesteśmy w stanie dostarczać rozwiązania w pełni dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań w konkurencyjnych cenach. Obok szerokiej i zróżnicowanej oferty handlowej Naszym Klientom oferujemy dogodne formy finansowania zakupu wózków używanych, dzięki czemu nabycie urządzenia może być praktycznie nieodczuwalne z perspektywy budżetu firmy. Na zakupione u nas wózki widłowe dajemy gwarancję. Długość okresu gwarancyjnego jest uzależniona od wybranej maszyny i każdorazowo wyszczególniona w ofercie. W opisie urządzenia znajdziecie Państwo również informacje na temat przeprowadzonych remontów, napraw i prac regeneracyjnych, a także przeglądów technicznych.

Dlaczego warto wybrać używany wózek magazynowy?

Używany wózek magazynowy to rozwiązanie umożliwiające efektywną obsługę czynności z zakresu logistyki magazynowej, przy jednoczesnej oszczędności pieniędzy. Korzystając z usług sprawdzonego dostawcy, takiego jak Polska Grupa Wózkowa macie Państwo pewność, że oferowane maszyny są w pełni sprawne, po wszystkich niezbędnych remontach i przeglądzie technicznym, co gwarantuje ich długą i bezawaryjną eksploatację. Dodatkowym atutem korzystania z oferty PGW jest możliwość dostosowania wybranego urządzenia do konkretnych potrzeb lub warunków pracy.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą dostępnych wózków magazynowych, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu z Działem Handlowym PGW.


Do góry
Rozwiń