Używane wózki widłowe

wózki widłowe używanePolska Grupa Wózkowa specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie wózków widłowych. W asortymencie posiadamy używane wózki widłowe różnych marek i modeli o zróżnicowanych parametrach technicznych od udźwigu 500 kg do 20 000 kg oraz napędzie elektrycznym i spalinowym ( benzyna / lpg / diesel). Wszystkie oferowane wózki widłowe używane są w pełni sprawne i charakteryzują się dobrym stanem technicznym oraz wizualnym w zależności od wybranego pakietu gwarancyjnego (złoty / srebrny / brązowy).

Dzięki naszemu doświadczeniu i wieloletniej praktyce jesteśmy w stanie dostarczać rozwiązania w pełni dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań w konkurencyjnych cenach. W każdej ofercie handlowej znajduję się szczegółowa specyfikacja techniczna, gdzie są zawarte wszelkie niezbędne informację takie jak: marka, model, rodzaj napędu, udźwig, wysokość podnoszenia, stan mth czy dodatkowy osprzęt.

Obok szerokiej i zróżnicowanej oferty handlowej Naszym Klientom oferujemy dogodne formy finansowania zakupu wózków używanych, dzięki czemu nabycie urządzenia może być praktycznie nieodczuwalne z perspektywy budżetu firmy. Oferujemy następujące formy finansowania: leasing, LeaseLink – leasing uproszony, kredyt bankowy, pożyczka leasingowa. Na zakupione wózki widłowe udzielamy gwarancji.

Dlaczego warto wybrać używany wózek magazynowy?

Używany wózek magazynowy to rozwiązanie umożliwiające efektywną obsługę czynności z zakresu logistyki w pracach magazynowych jak również wózek magazynowy to najpopularniejsze narzędzie w składowaniu towarów na regałach.

Wózki magazynowe dzielimy na: wózki paletowe, wózki unoszące, wózki do kompletacji, wózki wysokiego składowania reach truck.

Wózki paletowe zwane paleciakami umożliwiają na podjęcie działań magazynowych wraz z niskim kosztem i dużą efektywnością. Wózki paletowe podnoszą towar do 2 500 kg i posiadają widły od 600 mm,1 150 mm jako standard do 2 000 mm. Wyposażone w hamulec ręczny zapewniają bezpieczeństwo przy zjazdach z pochyłości jak i posiadają rolki pojedyncze bądź podwójne na dużych nierównościach.

Dla rozładunku towarów znajdujących się na samochodach ciężarowych czy magazynach wykorzystywane są wózki unoszące nazywane też elektryczny wózkiem z masztem bądź sztaplarką. Wyposażone są w silnik elektryczny o udźwigu do nawet 2 000 kg i wysokość podnoszenia do 5 400 mm w zależności od rodzaju masztu. Dzięki temu zapewniają szybkość i efektywność przy pracach związanych z transportem.

Przy relokacji towarów na duże wysokości, zastosowanie znajdują wózki wysokiego składowania zwane też reach truck. Posiadają one maszt wysuwny, a wysokość składowania może być nawet to 13 000 mm.

Korzystając z usług sprawdzonego dostawcy takiego jak Polska Grupa Wózkowa mają Państwo pewność, że oferowane maszyny są w pełni sprawne, po remoncie i przeglądzie co gwarantuje ich długą i bezawaryjną eksploatację.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą dostępnych wózków magazynowych jak i spalinowych, a w razie pytań bądź wątpliwości do kontaktu z Działem Handlowym.

Rozwiń