Nota prawna serwisu www.grupa-pgw.pl ( obowiązuje od dnia 10.08.2016 r. )

  1. Właścicielem niniejszej strony internetowej jest Polska Grupa Wózkowa z siedzibą w Warszawa, 02-237, ul. Rakowska 16/25 NIP 7010013309, REGON 365118109.
  2. Polska Grupa Wózkowa dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte na niniejszej stronie były kompletne, prawdziwe i aktualne. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w zamieszczonych materiałach, ani też za ewentualne rezultaty działań podjętych w oparciu o te materiały. Podjęcie jakichkolwiek decyzji powinno poprzedzić skierowanie zapytania do Polskiej Grupy Wózkowej Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie są ofertą w rozumieniu przepisów polskiego Kodeksu Cywilnego i nie mogą stanowić podstawy do wnoszenia jakichkolwiek roszczeń przeciwko Polskiej Grupy Wózkowej w tym jakichkolwiek roszczeń o zawarcie lub wykonanie umowy.
  3. Zawartość i struktura niniejszej strony chronione. Kopiowanie danych lub informacji, a w szczególności wykorzystywanie umieszczonych na stronie materiałów, jak również ich fragmentów oraz zdjęć bez zgody Polskiej Grupy Wózkowej, jest zabronione.
  4. Polska Grupa Wózkowa nie zezwala na prezentowanie niniejszej strony internetowej na innej witrynie internetowej, chyba że po wcześniejszym pozwoleniu.
  5. Polska Grupa Wózkowa jako Administrator strony nie ponoszą odpowiedzialności za treści stron umieszczonych pod linkami wskazanymi na niniejszej stronie, ani nie gwarantują ich aktualności.

W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej Noty prawnej jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Rozwiń