Wózki widłowe Nissan

Pierwsze wózki widłowe Nissan powstały w 1957 roku w odpowiedzi na potrzeby własne firmy. Obecnie marka posiada zakłady produkcji wózków widłowych w Japonii, Hiszpanii, Szwecji i USA. Marka oferuje wózki widłowe oraz usługi związane z branżą w ponad 75 krajach na całym świecie. Swoją pozycję lidera zawdzięcza niezawodności oferowanych rozwiązań oraz powszechnej dostępności części zamiennych i usług serwisowych.

W wózkach widłowych Nissan stosuje wyłącznie własne silniki. Ich renoma znana jest na całym świecie. To silniki odznaczające się wysoką żywotnością i bezawaryjnym działaniem w długiej perspektywie czasu eksploatacji. Dodatkowy atutem oferowanych rozwiązań jest fakt, iż powstają one w oparciu o bardzo dobrą znajomość i zrozumienie potrzeb poszczególnych branż, które wynika z regionalnej działalności Nissan Forklifts.

Wózki widłowe Nissan – Poznaj pełną linię produktową

Starając się jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania przemysłu marka oferuje szeroki wybór rozwiązań. Są to przede wszystkim wózki spalinowe, elektryczne i magazynowe.

Oferta wózków spalinowych obejmuje urządzenia o udźwigu: 1.5 – 1.55 t, 2.0 – 3.20 t, 2.0 – 3.5 t, 3.5 – 5.0 t, 5.0 – 7.00 t.

W ramach wózków elektrycznych Nissan oferuje urządzenia o udźwigu: 1.25 – 2.0 t, 1.60 – 2.0 t, 2.00 – 3.00 t.

Oferta wózków magazynowych to z kolei:

  • wózki paletowe,
  • elektryczne wózki z masztem,
  • wózki wysokiego składowania,
  • wózki do kompletacji zamówień,
  • wózki do wąskich korytarzy.

Wózki widłowe Nissan

Polska Grupa Wózkowa specjalizuję się w sprzedaży i wynajmie wózków widłowych. Niezależnie od rodzaju marki, modelu, przeznaczenia jak również dodatkowej konfiguracji jesteśmy w stanie przedstawić naszym Klientom kompleksową ofertę niezawodnych maszyn. W stałym asortymencie posiadamy między innymi wózki widłowe Nissan, które są dostępne na korzystnych warunkach, w ramach usług:

  • wynajmu,
  • leasingu,
  • sprzedaży.

W ofercie posiadamy używane wózki widłowe Nissan w dobrym lub bardzo dobrym stanie wizualnym i nienagannym stanie technicznym. Używane wózki widłowe poddajemy kompleksowej obsłudze serwisowej w oparciu o oryginalne części zamienne. To przekłada się na wysoką sprawność i niezawodność wózków w długiej perspektywie czasu.

Klientów zainteresowanych zakupem lub wynajmem wózków widłowych marki Nissan zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z aktualną ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy !

Rozwiń