Wózki widłowe Sochaczew

Polska Grupa Wózkowa oferuje wynajem i sprzedaż wózków widłowych niezależnie od rodzaju marki, modelu i jego przeznaczenia na terenie Sochaczew i okolic.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów z terenu miejscowości Sochaczew Polska Grupa Wózkowa oferuje szeroki wybór urządzeń transportu bliskiego. Wysokiej jakości wózki widłowe oferujemy na wynajem oraz sprzedaż. Naszą specjalnością są używane wózki widłowe, które poddajemy drobiazgowym przeglądom technicznym oraz profesjonalnemu serwisowi zgodnie z oferowanym pakietem gwarancyjnym (złoty / srebrny / brązowy). Dzięki temu nawet urządzenia starszej generacji gwarantują efektywną i bezawaryjną pracę.

Przedsiębiorców działających na terenie Sochaczewa zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą,  a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu z doradcami Polskiej Grupy Wózkowej. Działamy również na terenie całego kraju, zapewniając profesjonalne wsparcie oraz wysokiej jakości sprzęt, który w zależności od możliwości finansowych zakładu oraz jego potrzeb mogą Państwo zakupić lub wynająć na dogodnych warunkach.

Używane wózki widłowe – Sochaczew

Używany wózek widłowy po przeprowadzeniu profesjonalnego remontu generalnego przez wykfalifikowanych techników serwisu, niewiele różni się od urządzenia nowego. Dlatego jeśli nie stać na zakup nowych wózków widłowych lub nie widzimy sensu w inwestowaniu, aż tak dużych środków finansowych to używane wózki widłowe stanowią doskonałą alternatywę. Polska Grupa Wózkowa to pewny i sprawdzony dostawca używanych wózków widłowych. Elektryczne wózki widłowe magazynowe (paletowe / podnośnikowe / bocznego załadunku Reach Truck), wózki wielokierunkowe jak również wózki czołowe elektryczne i spalinowe to urządzenia odznaczające się wysoką sprawnością, bardzo dobrym stanem technicznym oraz takim samym  stanem wizualnym zgodnie z oferowanym pakietem gwarancyjnym (złoty / srebrny / brązowy) dostępne są w korzystnych cenach.

Wynajem wózków widłowych – Sochaczew i okolice

Z myślą o Klientach z Sochaczewa przygotowaliśmy korzystną ofertę wynajmu wózków widłowych. W zależności do potrzeb określonych prac magazynowych mogą Państwo wybierać spośród wielu rodzajów, marek i modeli wózków widłowych o różnym przeznaczeniu. W stałym asortymencie posiadamy wózki magazynowe jak i spalinowe. Wszystkie wózki oferujemy w wariancie wynajmu krótko i długoterminowego z możliwością przedłużenia umowy najmu. Jednocześnie nie wprowadzamy żadnych ograniczeń w stosunku do liczby wynajmowanych urządzeń, dzięki czemu nasi Klienci mogą całkowicie zrezygnować z zakupu wózków widłowych na rzecz ich wynajmu. Dodatkowym atutem jakie niesie za sobą wynajem wózków widłowych jest możliwość skorzystania z kompleksowej obsługi serwisowej, a w przypadku poważniejszych awarii możliwość podstawienia urządzenia zastępczego. To pozwala ograniczyć do minimum ewentualne straty spowodowane przestojami lub opóźnieniami wynikającymi z awarii wózka widłowego.

Zapraszamy do współpracy !

Rozwiń