Wózki widłowe Clark

Marka ClarkHistoria marki Clark sięga początków XX wieku. To czyni firmę jednym z najstarszych wciąż działających producentów wózków widłowych na świecie. Marka Clark nie tylko jest wciąż obecna na rynku, ale nieustannie pracuje na rozbudową i modyfikacją swoich produktów tak, aby wózki widłowe Clark jeszcze lepiej odpowiadały na zmieniające się potrzeby małych, średnich i dużych firm zajmujących się produkcją lub/i obrotem towarów.

Charakterystyka produktów marki Clark

Wózki widłowe Clark są projektowane i wykonywane w taki sposób, aby – zgodnie z motto marki – służyć przez długi czas. Eksploatacja i utrzymanie wózka widłowego to dla przedsiębiorstwa koszt. Dzięki sprawdzonym i wytrzymałym częściom oraz podzespołom, wózki widłowe Clark zapewniają zdecydowanie niższe koszty serwisu i wieloletniego utrzymania w ruchu. To sprawia, że są bardziej efektywne i w znacznym stopniu przyczyniają się do optymalizacji kosztów produkcji.

Skuteczne i efektywne zarządzanie kosztami to niejedyna zaleta wózków Clark. Na uwagę zasługuje możliwość maksymalnego ograniczenia straty czasu. Bogate doświadczenie firmy w budowie i serwisie wózków widłowych, w połączeniu ze wsparciem globalnej sieci dealerskiej sprawia, że wózki widłowe Clark pracują nieprzerwanie dzień po dniu, a ich ewentualny serwis przebiega w rekordowo krótkim czasie i może być z powodzeniem planowany na okres przestoju wózka.

Clark od lat przykłada szczególną uwagę do wysokiej jakości i dostępności części zamiennych. Zamierzony cel marki to 95% dostępność części od ręki w serwisach i sieciach dealerskich oraz krótki czas ich dostawy do Klienta.

Wózki widłowe Clark

Polska Grupa Wózkowa specjalizuję się w sprzedaży i wynajmie wózków widłowych. Niezależnie od rodzaju marki, modelu, przeznaczenia jak również dodatkowej konfiguracji jesteśmy w stanie przedstawić naszym Klientom kompleksową ofertę niezawodnych maszyn. W stałym asortymencie posiadamy między innymi wózki widłowe Clark, które są dostępne na korzystnych warunkach, w ramach usług:

  • wynajmu,
  • leasingu,
  • sprzedaży.

Zapewniamy dogodne warunki współpracy, co przekłada się na wysoką opłacalność inwestycji. Oprócz nowych wózków widłowych dostarczamy również urządzenia z rynku wtórnego. Oferowane wózki widłowe używane charakteryzują się bardzo dobrym stanem wizualnym oraz wzorowym stanem technicznym. Wybór używanych wózków widłowych Clark to gwarancja zadowolenia i bezawaryjnej pracy urządzenia przez długi czas eksploatacji.

Klientów zainteresowanych zakupem lub wynajmem wózków widłowych marki Clark zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z aktualną ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy !

Rozwiń