Wózki widłowe Manitou

Marka ManitouManitou to francuski producent maszyn do transportu bliskiego, podnoszenia personelu i robót ziemnych. Manitou oferuje zaawansowane technologicznie rozwiązania dla przemysłu, budownictwa i rolnictwa. Wózki widłowe Manitou są z powodzeniem wykorzystywane w sektorach, takich jak lotnictwo, obronność, ochrona środowiska i górnictwo.

Oferta marki obejmuje kilka serii wózków widłowych, w tym:

  • wózki widłowe terenowe (seria MC i M) przeznaczone do bezpiecznej pracy na każdym podłożu,
  • wózki widłowe elektryczne (seria ME) przygotowane do transportu materiałów dostosowane do aktualnych wymagań rynków przemysłowych,
  • wózki widłowe spalinowe (seria MI) z napędem gazowym i diesel spełniające wszystkie potrzeby przemysłowe w zakresie wewnętrznego i zewnętrznego transportu ładunków,
  • wózki widłowe z przekładnią hydrostatyczną (seria MSI) dostosowane do wymagań stawianych przez transport długich i nieporęcznych ładunków.

Wózki widłowe Manitou: Charakterystyka urządzeń

Różnorodność oferty Manitou w zakresie wózków widłowych przekłada się na zaspokojenie zapotrzebowania każdej branży, niezależnie od ograniczeń pracy i sytuacji w terenie. To, z czego znana jest marka to pierwszy na rynku terenowy wózek widłowy.

Wózki widłowe Manitou charakteryzują się:

  • łatwością obsługi,
  • wysoką wydajnością,
  • uniwersalnym przeznaczeniem,
  • możliwością precyzyjnego i bezpiecznego przenoszenia ładunków.

Urządzenia pozwalają na efektywne i szybkie ładowanie, rozładowywanie i podnoszenie ładunków w każdych warunkach, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa (operatora i ładunku) oraz wysokiego komfortu pracy.

Wózki widłowe Manitou

Polska Grupa Wózkowa specjalizuję się w sprzedaży i wynajmie wózków widłowych. Niezależnie od rodzaju marki, modelu, przeznaczenia jak również dodatkowej konfiguracji jesteśmy w stanie przedstawić naszym Klientom kompleksową ofertę niezawodnych maszyn. W stałym asortymencie posiadamy między innymi wózki widłowe Manitou, które są dostępne na korzystnych warunkach, w ramach usług:

Oprócz nowych wózków widłowych zapewniamy również szeroki wybór wózków używanych. Oferowane urządzenia odznaczają się dobrym lub bardzo dobrym stanem wizualnym i nienagannym stanem technicznym. Każdy wózek widłowy został poddany kompleksowej obsłudze serwisowej. Dzięki temu zapewniamy wysoką sprawność i wydajność przez kolejne lata eksploatacji.

Klientów zainteresowanych zakupem lub wynajmem wózków widłowych marki Monitou zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z aktualną ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy!

Rozwiń