Wózki widłowe Jungheinrich – dopasowane do potrzeb
Marka Junghenirich

Marka Jungheinrich jest wiodącym dostawcą rozwiązań z zakresu intralogistyki i logistyki magazynowej. Firma oferuje wózki widłowe o szerokim i zróżnicowanym zastosowaniu, dzięki czemu jeszcze lepiej odpowiada na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania przedstawicieli poszczególnych branż, zarówno średnich oraz małych firm, jak i branżowych liderów pod względem produkcji.

Stały asortyment marki Jungheinrich obejmuje wózki widłowe z napędem akumulatorowym, silnikiem spalinowym oraz ręczne. Oferowane wózki widłowe pozwalają na efektywne wykonywanie wszelkich czynności magazynowych – unoszenia, składowanie, holowania czy transport.

Dlaczego wózek widłowy Jungheinrich?

Jungheinrich to marka od lat działająca w obszarze logistyki magazynowej. Efektywność, technologia litowo-jonowa, bezpieczeństwo, cyfryzacja i automatyzacja to tematy niezwykle ważne dla branży logistycznej, na które Jungheinrich odpowiada oferując innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania – maszyny i urządzenia oraz systemy informatyczne. Obok uniwersalnych wózków widłowych marka oferuje wózki zindywidualizowane, które projektuje i produkuje w oparciu o dogłębną znajomość firmy klienta oraz zrozumienie obsługiwanych przez nią procesów. Jednocześnie klienci marki mogą liczyć na szereg usług dodatkowych.

Jungheinrich dostarcza m.in. inteligentne systemy logistyczne, które stanowią odpowiedź na rosnące wymagania stawiane procesom logistycznym. Systemy Jungheinrich nie tylko odpowiadają na bieżące potrzeby danego magazynu, ale co ważne przygotowują magazyny, centra dystrybucji i obiekty składowania na wyzwania przyszłości.

To wszystko sprawia, że wózki widłowe Jungheinrich stanowią integralny element systemu zarządzania i obsługi nowoczesnego magazynu, w którym liczy się wydajność, precyzja pracy oraz niezawodność. Ich dodatkową zaletą jest wysoki komfort obsługi, za sprawą którego rozwiązania marki jeszcze lepiej wpisują się w oczekiwania operatorów.

Jungheinrich: Dostosowujemy nasze wózki widłowe do Twoich potrzeb

Firma Jungheinrich doskonale wie, że każdy magazyn wymaga zastosowania innych rozwiązań. Dlatego projektując i tworząc wózki widłowe stara się uwzględniać potrzeby różnych obiektów magazynowych. Dzięki temu oferta marki obejmuje szerokie spektrum zaawansowanych technologicznie rozwiązań, w ramach których klienci Jungheinrich mogą wybierać spośród:

  • wózków widłowych unoszących i podnośnikowych dedykowanych do różnych zastosowań,
  • wózków do kompletacji umożliwiających przyspieszenie procesu kompletacji zamówień na wysokości do 11 m,
  • wózków wysokiego składowania o kompaktowej konstrukcji i dużej wysokości podnoszenia,
  • wózków systemowych wysokiego składowania,
  • czołowych wózków widłowych z możliwością wyboru napędu elektrycznego lub spalinowego.

Ofertę marki w zakresie systemów organizacji pracy w przestrzeni magazynowej uzupełniają wysokowydajne ciągniki akumulatorowe oraz przyczepy do zestawów transportowych, które uniosą niemal każdy ciężar bez obaw o niekontrolowaną zmianę kierunku jazdy.

Zapraszamy do współpracy !

Rozwiń