Wózki widłowe Heli

Marka HeliFirma Anhui Heli Co. LTD. działa na rynku nieprzerwanie od 1958 roku. Na przestrzeni ponad pięćdziesięcioletniej działalności firma stała się jednym z największych producentów wózków widłowych na świecie. Od 2012 roku wózki widłowe Heli są miedzy innymi eksploatowane w największych firmach w naszym kraju.

Asortyment Heli obejmuje szeroki wybór rozwiązań dedykowanych zróżnicowanym potrzebom i wyzwaniom, jakie stają przed współczesną techniką magazynową. To:

  • wózki widłowe z baterią litowo-jonową,
  • wózki widłowe elektryczne czołowe,
  • wózki widłowe spalinowe czołowe,
  • terenowe wózki widłowe,
  • wózki wysokiego składowania,
  • wózki wewnątrzmagazynowe,
  • wózki transportowe platformowe,
  • wózki widłowe specjalne.

Wózki widłowe Heli: Charakterystyka urządzeń specjalnego przeznaczenia

Wózki widłowe Heli to urządzenia znajdujące zastosowanie w bardzo zróżnicowanych warunkach pracy, w tym także w warunkach wymagających i niebezpiecznych. Wózki widłowe specjalne oraz wózki platformowe Heli przeznaczone do pracy w obszarach zagrożonych wybuchem gazów, par, mgieł lub pyłów posiadają modyfikacje spełniające szczegółowe wymagania podane w normach powiązanych z Dyrektywą Unii Europejskiej ATEX94/9/WE. To rozszerza zakres zastosowań wózków Heil zapewniając przy tym ich bezpieczeństwo w praktycznie każdych warunkach pracy.

Wózki widłowe Heli

Polska Grupa Wózkowa specjalizuję się w sprzedaży i wynajmie wózków widłowych. Niezależnie od rodzaju marki, modelu, przeznaczenia jak również dodatkowej konfiguracji jesteśmy w stanie przedstawić naszym Klientom kompleksową ofertę niezawodnych maszyn. W stałym asortymencie posiadamy między innymi wózki widłowe Heli, które są dostępne na korzystnych warunkach, w ramach usług:

Oprócz nowych wózków widłowych zapewniamy również szeroki wybór wózków używanych. Oferowane urządzenia odznaczają się dobrym lub bardzo dobrym stanem wizualnym i nienagannym stanem technicznym. Każdy wózek widłowy został poddany kompleksowej obsłudze serwisowej. Dzięki temu zapewniamy wysoką sprawność i wydajność przez kolejne lata eksploatacji.

Klientów zainteresowanych zakupem lub wynajmem wózków widłowych marki Heli zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z aktualną ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy!

 

Rozwiń