Wysokiej jakości wózki widłowe Still – podstawa Twojego sukcesu!

Marka StillHistoria marki Still sięga 1920 roku, kiedy to Hans Still założył swoją firmę. Marka od początku bazowała na kreatywności, przedsiębiorczości i jakości. Na tych fundamentach powstał jeden z najbardziej innowacyjnych dostawców kompleksowych rozwiązań w zakresie wózków widłowych oraz nowoczesnej techniki magazynowej. Wózki widłowe Still są projektowane i produkowane z myślą o bieżących oraz przyszłych potrzebach magazynów.

Kluczem do sukcesu samej marki, jak i oferowanych przez Still rozwiązań jest wysoka jakość dostarczanych produktów oraz ukierunkowanie na specyficzne potrzeby danych branż. Dodatkowo marka doskonale identyfikuje obszary, w których należy wspierać dużych i małych przedsiębiorców, co przekłada się na ofertę zapewniającą efektywne zarzadzanie i płynny przepływ materiałów w magazynie niezależnie od jego wielkości oraz przyjętych w obiekcie metod składowania.

Still zapewnia odpowiedni wózek widłowy do każdej sytuacji

Wózek widłowy Still to dla wielu przedsiębiorstw wybór oczywisty i niewymagający uzasadnienia. Czemu marka zawdzięcza tak ogromne zaufanie klientów? Przede wszystkim jakości oferowanych produktów oraz ich dostosowaniu do specyficznych potrzeb różnych branż, jak i różnych obiektów. Dzięki temu w asortymencie Still z łatwością odnajdujemy wózki widłowe sprawdzające się w bardzo różnych środowiskach pracy. Co ważne, niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na wózek podnośnikowy czy systemowy z napędem elektrycznym, diesla czy gazowym zawsze możemy liczyć na pełną optymalizację produktu pod kątem wytrzymałości, precyzji pracy, ergonomii użytkowania, bezpieczeństwa oraz odpowiedzialności za środowisko naturalne.

Marka nie zapomina również o najprostszych potrzebach pracowników przestrzeni magazynowych, którym oferuje niezawodne, solidne i łatwe w obsłudze wózki widłowe ręczne. To rozwiązania, które mogą przewieźć do 3000 kg, dzięki czemu niezmiennie znajdują zastosowanie w przedsiębiorstwach produkcyjnych, obsłudze małych magazynów na potrzeby sprzedaży detalicznej oraz warsztatach. Ręczny wózek widłowy Still wyróżnia się przemyślaną konstrukcją. Bazę stanowi wytrzymała konstrukcja stalowa, która doskonale sprawdza się we wszystkich środowiskach pracy. Sekretem niezawodności pozostają tandemowe rolki nośne, dzięki którym wózek doskonale radzi sobie na nierównych podłożach zapewniając komfort pracy w magazynie i na zewnątrz.

Wózki widłowe Still – wybierz spośród dedykowanych rozwiązań

Marka szczyci się tym, że w asortymencie posiada wózki widłowe dostosowane do praktycznie wszystkich środowisk pracy. Jak to wygląda w praktyce? Decydując się na wózek widłowy Still możesz wybrać spośród m.in.:

  • elektrycznych wózków widłowych,
  • spalinowych wózków widłowych,
  • innowacyjnych wózków wysokiego składowania,
  • wózków podnośnikowych,
  • wózków 2-poziomowych (niedostępne w ofercie innych producentów),
  • wózków unoszących,
  • wózków do komplementacji poziomej,
  • wózków systemowych VNA,
  • zestawów platformowych transportowych,
  • wózków ręcznych.

A na potrzeby stref zagrożonych eksplozją Still oferuje produkty odznaczające się wykonaniem przeciwwybuchowym.

Zapraszamy do współpracy !

Rozwiń