wózki widłowe elektryczne

Odpowiednie wyposażenie hal magazynowych przyczynia się do usprawnienia pracy oraz zoptymalizowania kosztów działalności, dlatego niezbędnym elementem użytkowym takiej przestrzeni są wózki widłowe. Pozwalają one w szybki i bezpieczny sposób przetransportować towar w inne miejsce czy załadować go na ciężarówkę. Zakup nowego sprzętu wiąże się z dużą inwestycją, dlatego nasza firma oferuje korzystniejsze rozwiązanie, jakim jest sprzedaż używanych wózków widłowych czy szeroko pojęte usługi jakie świadczymy dostarczając optymalne rozwiązania dla transportu wewnątrz magazynowego.

Dostarczamy naszym klientom wózki widłowe  renomowanych marek takich jak Toyota, Linde, Jungheinrich czy Still. Gwarantuje to nie tylko najwyższą jakość urządzeń, ale także łatwą dostępność części eksploatacyjnych wymagających okresowej wymiany.

Wózki widłowe renomowanych producentów – Linde, Toyota i inne

Nasza firma może pochwalić się szerokim asortymentem produktów. Oznacza to, że można u nas znaleźć wózki widłowe o różnorodnych parametrach technicznych. Przystosowane są one do realizacji określonych zadań, aby ułatwić pracę i transport wybranych towarów nawet o dużych gabarytach. Oferowane wózki widłowe są w pełni sprawne i posiadają niezbędną dokumentację, dlatego po zakupie są od razu gotowe do użytku. Prowadzimy sprzedaż wózków widłowych w wariantach: elektryczne wózki paletowe,  elektryczne wózki z masztem, wózki wysokiego składowania, elektryczne wózki czołowe,  spalinowe wózki widłowe. Proponowane przez nas wózki widłowe są używane, jednak zostały wyprodukowane przez najlepszych producentów, tak jak Toyota i Linde.

W sklepach, magazynach i zakładach produkcyjnych o niewielkiej powierzchni optymalnie sprawdzają się wózki paletowe z napędem manualnym. Wyróżniają się mniejszymi gabarytami oraz lepszą sterownością. Za ich pomocą można w łatwy i sprawny sposób przewieźć określoną grupę towarów na niewielkie odległości oraz wypakować je w miejscach z utrudnionym dostępem. Wózki paletowe sprawdzą się, gdzie trzeba manewrować w ciasnych alejkach, w których nie poradzi sobie duży wózek widłowy. W naszej ofercie również można znaleźć różne modele urządzeń, które przystosowane są do transportu ciężkich towarów o dużych gabarytach.

Sprzedaż elektrycznych wózków widłowych – Warszawa

Główna siedziba zlokalizowana jest w Warszawie. Staramy się na każdym kroku sprostać potrzebom klienta, dlatego nie tylko prowadzimy sprzedaż wózków widłowych, ale także świadczymy szereg usług dodatkowych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam doradzać klientom w wyborze odpowiedniego urządzenia oraz znaleźć idealne rozwiązanie, które sprawdzi się w konkretnym miejscu pracy. Oferujemy również wynajem wózka widłowego co pozwala zminimalizować koszty prowadzenia przedsiębiorstwa i uniknąć dużych inwestycji wiążących się z zakupem nowego sprzętu.

Naszą główną działalnością jest sprzedaż wózków widłowych, jednak chcąc zapewnić klientom kompleksowy zakres usług, pomagamy także w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji oraz wyborze najkorzystniejszej opcji finansowania. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie współpracy, a wózki widłowe udostępniamy na atrakcyjnych warunkach finansowych, dostosowując umowę do konkretnych potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

wózki widłowe toyota

Rozwiń