wózki widłowe na sprzedaż

Odpowiednie wyposażenie hal magazynowych przyczynia się do usprawnienia pracy oraz zoptymalizowania kosztów działalności, dlatego niezbędnym elementem użytkowym takiej przestrzeni są wózki widłowe. Pozwalają one w szybki i bezpieczny sposób przetransportować towar w inne miejsce czy załadować go na ciężarówkę. Zakup nowego sprzętu wiąże się z dużą inwestycją, dlatego nasza firma oferuje korzystniejsze rozwiązanie, jakim jest sprzedaż używanych wózków widłowych czy szeroko pojęte usługi jakie świadczymy dostarczając optymalne rozwiązania dla transportu wewnątrz magazynowego.

Naszym klientom dostarczamy wózki widłowe  renomowanych marek takich jak:

Wózki widłowe elektryczne

Nasza firma może pochwalić się szerokim asortymentem produktów. Oznacza to że można u Nas znaleźć wózki widłowe różnych marek w zależności od napędu, udźwigu, wysokości podnoszenia czy dodatkowego osprzętu.  Przystosowane są one do realizacji określonych prac magazynowych, aby ułatwić składowanie i transport towarów. Oferowane wózki widłowe są w pełni sprawne i posiadają niezbędną dokumentację UDT w tym pełen przegląd, dlatego po zakupie są od razu gotowe do użytku.

Prowadzimy sprzedaż wózków widłowych tak jak: elektryczne wózki paletowe,  elektryczne wózki z masztem, wózki wysokiego składowania Rach Truck, elektryczne wózki czołowe czy spalinowe wózki widłowe ( benzyna / lpg / diesel ). Oferujemy zarówno nowe jak wózki widłowe używane renomowanych producentów – Linde, Toyota, Still, Jungheinrich bądź jako alternatywę wózki chińskie.

Duża popularnością w sklepach, małych magazynach i zakładach produkcyjnych o niewielkiej powierzchni cieszą się wózki paletowe ręczne o udźwigu do 2 500 kg i długości wideł od 600 mm do 1 150 mm jako standard. Wyróżniają się małymi gabarytami oraz lepszą sterownością. Za ich pomocą można w łatwy i sprawny sposób przewieźć określoną grupę towarów na niewielkie odległości oraz wypakować je w miejscach z utrudnionym dostępem. Wózki paletowe sprawdzą się tam gdzie trzeba manewrować w ciasnych alejkach w których nie poradzi sobie standardowy wózek paletowy elektryczny. W naszej ofercie można znaleźć nie tylko wózki elektryczne, natomiast również wózki spalinowe, które przystosowane są do transportu ciężkich towarów o dużych gabarytach.

Sprzedaż elektrycznych wózków widłowych – Warszawa

Główna siedziba zlokalizowana jest w Warszawie. Przy czym dysponujemy rozbudowaną siecią wynajmu, która obejmuje nie tylko teren miasta Warszawa, ale również obsługujemy teren województw mazowieckiego, łódzkiego, podlaskiego i wielkopolskiego. Staramy się na każdym etapie sprostać potrzebom klienta, dlatego świadczymy szereg usług dodatkowych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam doradzać klientom w wyborze odpowiedniego urządzenia oraz znaleźć idealne rozwiązanie, które sprawdzi się w konkretnym miejscu pracy. Oferując również wynajem wózka widłowego pozwala zminimalizować koszty prowadzenia przedsiębiorstwa i uniknąć dużych inwestycji wiążących się z zakupem nowego sprzętu.

wózki na sprzedażNaszą główną działalnością jest sprzedaż wózków widłowych, jednak chcąc zapewnić klientom kompleksowy zakres usług, pomagamy także w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji UDT w tym resurs oraz wyborze najkorzystniejszej opcji finansowania. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie współpracy, a wózki widłowe udostępniamy na atrakcyjnych warunkach finansowych dostosowując umowę do konkretnych potrzeb naszych klientów.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą dostępnych wózków magazynowych jak i spalinowych, a w razie pytań bądź wątpliwości do kontaktu z Działem Handlowym.

Rozwiń