Wózki widłowe TCM

Marka TCMW kwietniu 2020 roku ogłoszono integrację europejskich firm Mitsubishi Caterpillar Forklift Europe (MCFE) i UniCarriers Europe (UCE) z grupą Mitsubishi Logisnext Europe (MLE). Celem tego przedsięwzięcia było zwiększenie i zacieśnienie współpracy między europejskimi zakładami produkcyjnymi grupy, jak również synergia i optymalizacja oferowanych maszyn i usług. Proces ten odbył się także w Polsce, w wyniku czego powstała silniejsza sieć sprzedaży pod jedną wspólną marką TCM.

TMC to dostawca solidnych i sprawdzonych systemów logistycznych, a zarazem lider w dziedzinie produkcji wózków widłowych. Konsekwentnie realizowana strategia marki pozwala na tworzenie urządzeń stanowiących gwarancję komfortu i bezawaryjnej pracy.

Wózki widłowe TCM: Charakterystyka asortymentu

Wózki widłowe TCM są projektowane i produkowane z myślą o zróżnicowanych potrzebach współczesnego przemysłu oraz wyzwaniach, przed jakimi stają firmy produkcyjne w zakresie transportu wewnątrzfirmowego. Asortyment produktów obejmuje:

Oferowane technologie sprawdzają się w zastosowaniach wewnętrznych i zewnętrznych. To wynik połączenia japońskiej jakości i technologii. Celem marki jest nawiązywanie długoterminowej współpracy z klientami, którzy poszukują dobrej jakości produktu oraz profesjonalnych usług serwisowych zwiększających jego żywotność.

Wózki widłowe TCM

Polska Grupa Wózkowa specjalizuję się w sprzedaży i wynajmie wózków widłowych. Niezależnie od rodzaju marki, modelu, przeznaczenia jak również dodatkowej konfiguracji jesteśmy w stanie przedstawić naszym Klientom kompleksową ofertę niezawodnych maszyn. W stałym asortymencie posiadamy między innymi wózki widłowe TCM, które są dostępne na korzystnych warunkach, w ramach usług:

Oprócz nowych wózków widłowych zapewniamy również szeroki wybór wózków używanych. Oferowane urządzenia odznaczają się dobrym lub bardzo dobrym stanem wizualnym i nienagannym stanem technicznym. Każdy wózek widłowy został poddany kompleksowej obsłudze serwisowej. Dzięki temu zapewniamy wysoką sprawność i wydajność przez kolejne lata eksploatacji.

Klientów zainteresowanych zakupem lub wynajmem wózków widłowych marki TCM zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z aktualną ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy!

Rozwiń