Wózki paletowe elektryczne

W magazynach oraz zakładach produkcyjnych i przemysłowych najważniejsza jest szybkość transportu towarów oraz bezpieczeństwo. Z tego względu coraz większą popularnością cieszą się wózki widłowe elektryczne, które wyróżniają się wydajnością i dobrą sterownością. Każdy oferowany przez nas wózek podnośnikowy elektryczny wyróżnia się innymi parametrami technicznymi, dlatego ważne jest to, aby dobrać model odpowiedni do wykonywania określonej kategorii prac. W naszej ofercie można znaleźć używane wózki widłowe z przeznaczeniem do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, które wyróżniają się wysoką wydajnością i trwałością.

Wózek paletowy elektryczny

Do transportu towarów na długie odległości polecamy wózek paletowy elektryczny. Charakteryzuje się on między innymi dobrą sterownością, dlatego znakomicie poradzi sobie w każdych warunkach magazynowych. Dodatkowo paleciak elektryczny charakteryzuje się cichym trybem pracy, przez co nie przeszkadza innym osobom w wykonywaniu obowiązków służbowych oraz jest zgodny z zasadami BHP.

Wózek podnośnikowy elektryczny

W składach magazynowych, gdzie konieczny jest transport towarów na znacznych wysokościach idealnie swoją funkcję spełni wózek podnośnikowy elektryczny bocznego załadunku Reach Truck. Wózki widłowe elektryczne przystosowane są do intensywnego trybu, dzięki czemu są wydajne i wytrzymałe.

Wózki paletowe Warszawa

W naszej ofercie znajdują się wózki widłowe elektryczne od najlepszych producentów. Oprócz tego prowadzimy wypożyczalnię wózków widłowych o różnych parametrach. Oznacza to, że każdy oferowany przez nas paleciak elektryczny lub czy inny wózek widłowy można wynająć na określony czas. Mimo że sprzedaży podlegają używane wózki widłowe, to są one w pełni sprawne techniczne oraz wyposażone w niezbędną dokumentację. Dlatego klienci mogą być pewni najwyższego poziomu bezpieczeństwa transakcji.

wózek podnośnikowy elektryczny

Rozwiń