wózek paletowy elektryczny

W magazynach oraz zakładach produkcyjnych i przemysłowych najważniejsza jest szybkość i efektywność transportu towarów oraz bezpieczeństwo. Z tego względu sprawdzają się wózki widłowe elektryczne jak i spalinowe z napędem ( benzyna / lpg / diesel) od udźwigu 500 kg do 20 000kg. Każdy oferowany przez Nas wózek podnośnikowy elektryczny wyróżnia się indywidualnymi parametrami technicznymi, dlatego ważne jest to aby dobrać odpowiedni model wózka widłowego do wykonywania określonych prac magazynowych. W naszej ofercie można znaleźć używane wózki widłowe z przeznaczeniem do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, które wyróżniają się wysoką wydajnością i trwałością w zależności od wybranego pakietu gwarancyjnego (złoty / srebrny / brązowy).

Wózek paletowy elektryczny

Do transportu towarów magazynowych polecamy wózek paletowy elektryczny, które dostępne są w wielu wersjach różniących się udźwigiem, długością wideł czy posiadających podest na długie odległości czy bez podestu. Charakteryzuje się między innymi optymalną sterownością i zwrotnością dlatego znakomicie poradzi sobie w każdych warunkach magazynowych. Niemal każdy wózek paletowy elektryczny ma niewielkie rozmiary, a towary może podnosić do 2 000 kg. Również ważną zaletą jest zasilanie elektryczne które jest ekologiczne, dlatego wózki paletowe tego rodzaju mogą pracować w pomieszczeniach zamkniętych bez szkody dla zdrowia pracowników.

Wózek podnośnikowy elektryczny

W składach magazynowych, gdzie konieczny jest transport towarów na regały magazynowe idealnie swoją funkcję spełni wózek podnośnikowy elektryczny z masztem ( wysokość podnoszenia do 5 400 mm i udźwigu do 2 000 kg ) bądź wózek bocznego załadunku reach truck ( wysokość podnoszenia do 13 000 mm posiadając wysuwany maszt z udźwigu do 2 500 kg ). Główne zalety wózków podnośnikowych elektrycznych to całkowita eliminacja ręcznej obsługi, brak emisji spalin czy możliwość dostosowania prędkości jazdy do warunków pracy.

Dzięki odpowiedniej konfiguracji wózki widłowe elektryczne są przystosowane do intensywnego trybu pracy, dzięki czemu są wydajniejsze.

Wózki paletowe Warszawa

wózki paletoweW naszej ofercie znajdują się wózki widłowe elektryczne jak i wózki spalinowe. Oprócz tego prowadzimy wypożyczalnię wózków widłowych znanych i cienionych marek. Oznacza to, że każdy oferowany przez nas paleciak elektryczny lub inny wózek widłowy można wynająć na określony czas od 1 dnia do 5 lat. Wszystkie wózki widłowe są w pełni sprawne technicznie, posiadają ważne badanie UDT w tym resurs jak również udzielamy profesjonalne doradztwo przy wyborze.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą dostępnych wózków magazynowych jak i spalinowych, a w razie pytań bądź wątpliwości do kontaktu z Działem Handlowym.

Zobacz:
wózki widłowe Jungheinrich,
wózki widłowe Linde,
wózki widłowe Toyota.

Rozwiń