Wózki widłowe Toyota

Marka ToyotaWózki widłowe Toyota to rozwiązania spełniające wszystkie wymagania związane z transportem wewnętrznym. Ich konstrukcja i funkcjonalność przekłada się na wysoką ergonomię pracy w najbardziej wymagających warunkach. W ofercie marki znajdziemy wózki widłowe oraz inne rozwiązania techniki magazynowej dedykowane do pracy w szerokiej gamie zastosowań i warunków – w obszarach chłodnych i mokrych, w pomieszczeniach i na zewnątrz, w miejscach wymagających cichej pracy, jak również przestrzeniach o ograniczonej manewrowości.

Oferta Toyota Material Handling  to nie tylko wózki widłowe tradycyjne, ale to cała gama zaawansowanych technologicznie rozwiązań:

 • ręczne wózki paletowe,
 • elektryczne wózki paletowe,
 • elektryczne wózki podnoszące,
 • wózki do kompletowania zamówień,
 • wózki wysokiego składowania,
 • wózki do wąskich korytarzy,
 • wózki holownicze,
 • wózki z przeciwwagą – elektryczne i spalinowe.

Dlaczego wózki widłowe Toyota?

Decydując się na wybór urządzeń techniki magazynowej możemy wybierać spośród rozwiązań wielu marek. Dlaczego warto wybrać akurat wózek widłowy Toyota? Toyota to światowy lider rynku urządzeń do transportu wewnętrznego. Marka projektuje i wykonuje wózki widłowe oraz inne rozwiązania techniki magazynowej w taki sposób, aby produkty Toyota poprawiały wydajność operacji transportu wewnętrznego, zwiększały komfort i bezpieczeństwo pracy operatorów i przekładały się na możliwość efektywnej realizacji zadań.

Dodatkowym atutem wózków widłowych Toyota jest szeroka i zróżnicowana oferta, w ramach której poszczególne modele wózków odpowiadają na potrzeby i oczekiwania bardzo zróżnicowanych środowisk pracy. Wybierając wózki widłowe Toyota zyskujemy pewność wdrożenia rozwiązań, które w sposób bezpośredni przełożą się na wydajność pracy magazynu, centrum dystrybucyjnego, placu składowania.

Wózki widłowe Toyota to także uproszczony dostęp do usług serwisowych i części zamiennych, dzięki czemu Twój wózek widłowy jest zawsze gotowy do pracy, a przestoje związane z jego serwisem ograniczone do absolutnego minimum.

Wózki widłowe Toyota w ofercie Polskiej Grupy Wózkowej

Polska Grupa Wózkowa specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie wózków widłowych. Klientom oferujemy rozwiązania znanych i cenionych marek. W stałym asortymencie posiadamy wózki Toyota, które oferujemy na dogodnych warunkach w ramach:

 • wynajmu,
 • leasingu,
 • sprzedaży.

W ofercie obok wózków nowych posiadamy również używane wózki widłowe Toyota. Oferta maszyn używanych obejmuje wózki w bardzo dobrym oraz wzorowym stanie technicznym o potwierdzonym przebiegu. Wybór używanych wózków widłowych Toyota z oferty to gwarancja zadowolenia i bezawaryjnej pracy urządzenia przez długi czas eksploatacji.

Wózki widłowe Toyota dostarczamy Klientom z terenu całego kraju.

Zapraszamy do współpracy !

Rozwiń