Wózki widłowe Radom

Polska Grupa Wózkowa oferuje wynajem i sprzedaż wózków widłowych niezależnie od rodzaju marki, modelu i jego przeznaczenia na terenie Radomia i okolic.

Klientom oferujemy wózki widłowe różnych rodzajów, marek, modeli i przeznaczenia. W stałym asortymencie posiadamy wózki ręczne, elektryczne wózki widłowe magazynowe (paletowe / podnośnikowe / bocznego załadunku Reach Truck), wózki wielokierunkowe a także wózki czołowe elektryczne i spalinowe. Wózki spalinowe oferujemy z napędem benzynowym, lpg i diesel.

Klientów z terenu miasta Radom zainteresowanych zakupem lub wynajmem wózków widłowych zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem oraz ofertą usługową. Na każdym etapie współpracy zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pomoc w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań dla firmy.

Używane wózki widłowe – Radom

Kierując do Państwa ofertę używanych wózków widłowych na sprzedaż lub wynajem dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej dopowiadać na Państwa potrzeby i oczekiwania. Dlatego też każde urządzenie transportu bliskiego dostępne w naszej ofercie poddajemy drobiazgowym kontrolom technicznym oraz obsłudze serwisowej. To pozwala nam dostarczać używane wózki widłowe w nienagannym stanie technicznym i bardzo dobrym stanie wizualnym. Za ich wyborem przemawia nie tylko korzystna cena, ale przede wszystkim gwarancja sprawności oraz możliwość bezawaryjnej eksploatacji urządzenia przez długi czas zgodnie z oferowanym pakietem gwarancyjnym (złoty / srebrny / brązowy).

Wynajem wózków widłowych – Radom

Wynajem wózków widłowych oferujemy w wariantach krótko i długoterminowym, każdorazowo z możliwością przedłużenia umowy. Jednocześnie nie nakładamy żadnych limitów dotyczących liczby wynajmowanego sprzętu. Klienci zainteresowani wynajmem długoterminowym mogą liczyć na kompleksową obsługę serwisową, a w razie poważniejszych awarii skorzystać z urządzeń zastępczych. Wózki widłowe dobieramy w taki sposób, aby pod względem parametrów pracy były tożsame z urządzeniami wynajmowanymi. To ogranicza do minimum ewentualne straty wynikające z opóźnień czy przestojów spowodowanych awarią maszyny.

Ofertę zakupu lub wynajmu wózków widłowych kierujemy do Klientów niezależnie specyfiki pracy prowadzonej działalności gospodarczej jej skali i zasięgu. W zależności do potrzeb przedsiębiorstwa mogą Państwo wynająć lub zakupić od jednego do nawet kilkunastu urządzeń transportu bliskiego o zróżnicowanych parametrach technicznych. Oferujemy również optymalne wózki widłowego charakteryzujące się niewielkim przebiegiem i wzorowym stanem wizualnym w zależności od wybranego pakietu gwarancyjnego (złoty / srebrny / brązowy).

Zapraszamy do współpracy !

Rozwiń