Wózki widłowe Nowy Dwór Mazowiecki

Polska Grupa Wózkowa oferuje wynajem i sprzedaż wózków widłowych niezależnie od rodzaju marki, modelu i jego przeznaczenia na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic.

Wynajem wózków widłowych to usługa którą kierujemy do wszystkich bez wyjątku małych, średnich i dużych firm od jednego dnia do pięciu lat. Elastyczna oferta wynajmu oraz szeroki wachlarz dostępnych urządzeń sprawiają, że jeszcze lepiej odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania różnych biznesów.

Klientów z terenu miasta Nowy Dwór Mazowiecki zainteresowanych wyposażeniem swojej firmy w wózki widłowe zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. W zależności do Państwa preferencji Polska Grupa Wózkowa obsługuje transakcje sprzedaży nowych i używanych wózków widłowych jak również wynajmu krótko i długoterminowego.

Używane wózki widłowe – Nowy Dwór Mazowiecki

Dla Klientów z zapleczem magazynowym z terenu Nowego Dworu Mazowieckiego przygotowaliśmy unikalną ofertę sprzedaży oraz wynajmu używanych wózków widłowych. W stałym asortymencie posiadamy urządzenia o potwierdzonej sprawności – wózki widłowe, które przeszły drobiazgową kontrolę techniczną oraz niezbędny serwis w zależności od wybranego pakietu gwarancyjnego (złoty / srebrny /  brązowy). Są to wózki magazynowe (paletowe / podnośnikowe / bocznego załadunku), wózki wielokierunkowe oraz wózki czołowe elektryczne i spalinowe. Wózki spalinowe oferujemy z napędem benzynowym, lpg oraz diesel. Wszystkie oferowane wózki widłowe są o udźwigu od 500 kg do 20 000 kg, co pozwala nam trafnie odpowiadać na zróżnicowane oczekiwania Klientów. Dodatkowo duży tabor naszego asortymentu daje nam możliwość doboru wózków widłowych na wynajem adekwatnie do wymogów prac magazynowych oraz specyfikacji otoczenia magazynu. Dzięki temu urządzenia pracują jeszcze bardziej wydajnie i są mniej zawodne.

Wynajem wózków widłowych i sprzedaż – Nowy Dwór Mazowiecki

Polska Grupa Wózkowa obsługuje magazyny na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Zapraszamy do kontaktu Naszym Doradcą, gdzie pomożemy w wyborze  optymalnego wózka widłowego jak również przeprowadzimy przez całą opiekę sprzedażową i po sprzedażową, dopełniając wszelkich formalności.

Zapraszamy do współpracy !

Rozwiń