Wózki widłowe – Łódź

Polska Grupa Wózkowa oferuje wynajem, sprzedaż oraz leasing wózków widłowych nowych i używanych. Nasz asortyment obejmuje urządzenia techniki magazynowej znanych i cenionych producentów.

Klientom oferujemy wózki widłowe różnego przeznaczenia:

– Wózki magazynowe ( paletowe elektryczne  / z masztem  / wysokiego składowania reach truck ),
– Wózki czołowe elektryczne,
– Wózki czołowe spalinowe ( benzyna / lpg / diesel ).

Klientów z terenu miasta Łódź i okolic zainteresowanych zakupem lub wynajmem wózków widłowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem oraz ofertą usługową. Na każdym etapie współpracy zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pomoc w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań dla firmy jak i pod względem doboru odpowiednich urządzeń techniki magazynowej, jak i najbardziej optymalnych form finansowania ich zakupu. Jesteśmy w stanie dostarczyć pojedyncze wózki widłowe, jak i kompleksowo zaopatrzyć firmę we flotę urządzeń dedykowanych do realizacji zróżnicowanych zadań magazynowych.

Używane wózki widłowe – Łódź i okolice

Kierując do Państwa ofertę używanych urządzeń techniki magazynowej dokładamy wszelkich starań, aby dostępne w ramach wynajmu i sprzedaży wózki widłowe odpowiadały najwyższym standardom jakościowym. Każde urządzenie poddajemy drobiazgowej kontroli technicznej oraz obsłudze serwisowej. To pozwala nam dostarczać używane wózki widłowe w nienagannym stanie technicznym i bardzo dobrym stanie wizualnym. Każde urządzenie sprzedajemy i wynajmujemy zgodnie z oferowanym pakietem.

Oferta używanych wózków widłowych uzupełnia pakiet gwarancyjny dostępny w trzech wariantach:

  • brązowy,
  • srebrny,
  • złoty.

Dzięki temu mają Państwo pewność że danę urządzenie jest w pełni sprawne oraz będzie eksploatowane jeszcze przez długi czas.

Wózki widłowe na wynajem

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klientów na terenie miasta Łódź i okolicy oferujemy szeroki wybór wózków widłowych na wynajem. Zapewniamy dogodne warunki współpracy oraz możliwość wyboru urządzenia z bogatego asortymentu wózków dedykowanych do pracy w różnych warunkach. Wynajem wózków widłowych oferujemy w wariantach krótko i długoterminowym, każdorazowo zapewniając możliwość przedłużenia umowy. Nie limitujemy również liczby wynajmowanego sprzętu, co pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na bieżące Państwa potrzeby.

Klienci zainteresowani wynajmem długoterminowym mogą liczyć na kompleksową obsługę serwisową. Zapewniamy szybką reakcję oraz krótki czas dostawy. W sytuacji wystąpienia poważniejszych awarii oferujemy urządzenia zastępcze. Urządzenia zastępcze dobieramy w taki sposób, aby pod kątem parametrów pracy jak najlepiej odpowiadały urządzeniom wynajmowanym. To ogranicza do minimum ewentualne straty wynikające z opóźnień czy przestojów spowodowanych awarią urządzenia.

Zapraszamy do współpracy !

Rozwiń