Wózki widłowe Komatsu

Marka Komatsu to znany i ceniony producent wózków widłowych. Marka specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów charakterystycznych dla środowisk magazynowych. Robi to w sposób poprawiający ergonomię pracy operatora i zwiększający jego efektywność. Równocześnie dba o bezpieczeństwo i wysoki komfort tak osób odpowiedzialnych za obsługę wózka, jak i osób wykonujących inne prace w jego bezpośrednim otoczeniu.

Jakie wyróżniamy wózki widłowe Komatsu?

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów marka dostarcza rozwiązania odznaczające się bardzo niskimi kosztami eksploatacji i długą żywotnością. W asortymencie Komatsu znajdziemy m.in.:

  • wózki widłowe Seria AM50/AE30
  • wózki widłowe Seria AX50/BX50
  • wózki widłowe Seria CX50

Seria AM50/AE30 to rozwiązania, które zapewniają redukcję kosztów eksploatacji, przy jednoczesnej dużej wydajności i długiej żywotności silnika AC. Dodatkowym atutem rozwiązania jest funkcja oszczędzania energii, dzięki czemu wózki mogą pracować przez długi okres czasu bez obniżania wydajności.

Seria AX50/BX50 spełnia wszystkie wymagania eksploatacyjne stawiane przed wózkami widłowymi i jednocześnie pozostaje bezkonkurencyjna pod wieloma względami w porównaniu do urządzeń innych marek. Wózki AX50/BC50 są bardziej bezpieczne, tańsze w utrzymaniu, zapewniają większą wydajność i wytrzymałość i są przyjazne dla środowiska naturalnego.

Seria CX50 to rozwiązania dedykowane do zadań specjalnych. Wózki widłowe z tej serii zapewniają doskonałą wytrzymałość w najcięższych warunkach pracy. Jednocześnie niezmiennie spełniają wszystkie wymogi eksploatacyjne, a dzięki zastosowaniu takich elementów jak maszt, rama oraz przednia i tylna oś pozostają bezkonkurencyjne w porównaniu do urządzeń innych marek.

Wózki widłowe Komatsu

Polska Grupa Wózkowa specjalizuję się w sprzedaży i wynajmie wózków widłowych. Niezależnie od rodzaju marki, modelu, przeznaczenia jak również dodatkowej konfiguracji jesteśmy w stanie przedstawić naszym Klientom kompleksową ofertę niezawodnych maszyn. W stałym asortymencie posiadamy między innymi wózki widłowe Komatsu, które są dostępne na korzystnych warunkach, w ramach usług:

  • wynajmu,
  • leasingu,
  • sprzedaży.

Oddając do dyspozycji Klientów używane wózki widłowe dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić ich wysoką sprawność i wieloletnią, bezproblemową eksploatację. Dostarczamy wyłącznie wózki widłowe w dobrym lub bardzo dobrym stanie wizualnym i nienagannym stanie technicznym.

Klientów zainteresowanych zakupem lub wynajmem wózków widłowych marki Komatsu zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z aktualną ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy !

Rozwiń