Wózki widłowe Cesab

Marka CesabMarka Cesab jest obecna na rynku nieprzerwanie od 70 lat. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wózków widłowych. Wózki widłowe Cesab są powszechnie wykorzystywane na terenie całej Europy. Przy produkcji urządzeń techniki magazynowej marka stosuje wyłącznie technologie przyjazne środowisku naturalnemu, gdzie oferowane urządzenia posiadają certyfikat ISO 140001 TPS.

Asortyment Cesab obejmuje:

  • elektryczne wózki widłowe przeznaczone do lekkich i średnio intensywnych zadań,
  • wózki spalinowe dedykowane do pracy na zewnątrz, także w niesprzyjających warunkach pogodowych,
  • wózki widłowe wysokiego składowania dedykowane do pracy na dużych wysokościach,
  • wózki paletowe elektryczne przeznaczone do wykonywania prac w transporcie poziomym,
  • wózki paletowe ręczne dedykowane do wykorzystania w procesie transportu bliskiego i niskiego składowania.

Wózki widłowe Cesab: Charakterystyka urządzeń

Wózki widłowe Cesab charakteryzuje wysoka wydajność, bezawaryjność i komfort pracy w każdych warunkach. Wózki elektryczne Cesab doskonale radzą sobie z pracami magazynowymi. Wózki elektryczne są dostępne w trzech wariantach 24V, 48V i 80V. Równocześnie wózki spalinowe Cesab charakteryzują się dużym udźwigiem oraz przystosowaniem do prac zewnętrznych. Doskonale radzą sobie z realizacją zdań niezależnie od warunków atmosferycznych. Producent oferuje wózki widłowe spalinowe o napędzie diesel i lpg.

Wózki widłowe Cesab wysokiego składowania cechuje łatwa manewrowość i zwrotność. Dostępne w ofercie marki modele R100, R200 i R300 wyróżniają się doskonałą jakością wykonania oraz zastosowaniem nowoczesnej funkcji kontroli płynnego podnoszenia, dzięki której praca z urządzeniem jest jeszcze łatwiejsza i bardziej efektywna.

Wózki widłowe Cesab

Polska Grupa Wózkowa specjalizuję się w sprzedaży i wynajmie wózków widłowych. Niezależnie od rodzaju marki, modelu, przeznaczenia jak również dodatkowej konfiguracji jesteśmy w stanie przedstawić naszym Klientom kompleksową ofertę niezawodnych maszyn. W stałym asortymencie posiadamy między innymi wózki widłowe Cesab, które są dostępne na korzystnych warunkach, w ramach usług:

  • wynajmu,
  • leasingu,
  • sprzedaży.

Oprócz nowych wózków widłowych zapewniamy również szeroki wybór wózków używanych. Oferowane urządzenia odznaczają się dobrym lub bardzo dobrym stanem wizualnym i nienagannym stanem technicznym. Każdy wózek widłowy został poddany kompleksowej obsłudze serwisowej. Dzięki temu zapewniamy wysoką sprawność i wydajność przez kolejne lata eksploatacji.

Klientów zainteresowanych zakupem lub wynajmem wózków widłowych marki Cesab zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z aktualną ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy!

 

Rozwiń