Yale: Wysokiej klasy wózki widłowe dla wymagających

Marka YaleO efektywności pracy magazynu oraz płynności przepływu towarów decydują przede wszystkim wdrożone rozwiązania logistyki magazynowej. Decyzja o wyborze określonej metody składowania musi być poparta wyposażeniem pracowników w odpowiedni sprzęt, który umożliwia bezpieczne unoszenie, składanie, holowanie oraz transport materiałów lub towarów gotowych. Najczęściej są to wózki widłowe oraz urządzenia techniki magazynowej.

Yale to znany i ceniony producent wózków widłowych i rozwiązań techniki magazynowej. Marka koncentruje się przede wszystkim na dostarczaniu rozwiązań wielofunkcyjnych, które doskonale sprawdzają się w różnych warunkach pracy. Wózek widłowy czołowy Yale to doskonały wybór na potrzeby magazynów i hal produkcyjnych. Bardzo dobrze sprawdza się również wszędzie tam, gdzie towary są przeładowywane. Wózek widłowy czołowy Yale jest dostępny z napędem elektrycznym, diesel i lpg. Udźwig takiego urządzenia to nawet 16 000 kg i jest on uzależniony w głównej mierze od modelu maszyny, którą wybierzemy.

Komfort, bezpieczeństwo i precyzja wykonywania zadań – poznaj szeroki asortyment wózków widłowych Yale

Yale to jedna z tych marek, która projektuje wózki widłowe nie tylko w oparciu o potrzeby najbardziej wymagających środowisk pracy, ale przede wszystkim uwzględniając komfort i wygodę pracy operatora. Każdy operator wózka widłowego doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważna jest wygodna podczas wielogodzinnej pracy przy obsłudze materiałów i produktów gotowy. Rozładunek, załadunek, komplementacja zamówień, transport z punktu A do punktu B – wszystkie te zadania są realizowane w ramach codziennych obowiązków. Wymagają skupienia i wysokiej precyzji, jaką zapewniają wyłącznie nowoczesne technologie oraz pełna integracja systemów elektronicznych z mechanicznymi.

W swoich wózkach widłowych marka Yale stawia na szereg udogodnień dla operatora, które w połączeniu z wysokowydajnym silnikiem oraz dużym udźwigiem i zasięgiem podnoszenia pozwalają na efektywną realizację zadań w najbardziej nawet nieprzyjaznych środowiskach pracy. Dodatkowy atut każdego wózka widłowego Yale to wysoka efektywność pracy przy niskim zużyciu energii, dzięki temu oferowane rozwiązania są ekonomiczne i energooszczędne w użytkowaniu.

Jakie wózki widłowe proponuje nam Yale? Wybór jest naprawdę imponujący, dlatego bez trudu znajdziemy tu rozwiązanie, które najlepiej wpisze się w potrzeby naszego magazynu, centrum dystrybucji, czy hali produkcyjnej. Wózki widłowe Yale to:

 • spalinowe wózki widłowe,
 • spalinowe wózki widłowe o dużym udźwigu,
 • spalinowe kompaktowe wózki widłowe,
 • 3-kołowe elektryczne wózki widłowe,
 • 4-kołowe elektryczne wózki widłowe,
 • wózki wysokiego składowania,
 • wózki podnośnikowe,
 • wózki do kompletacji zamówień,
 • wózki do pracy w wąskich korytarzach,
 • wózki automatyczne,
 • wózki paletowe,
 • kompaktowe wózki paletowe.

Ofertę uzupełniają ciągniki, czyli tzw. wózki ciągnikowe dedykowane do bezpiecznego transportu ciężkich materiałów.

Zapraszamy do współpracy !

Rozwiń