Wózki widłowe Siedlce

Polska Grupa Wózkowa oferuje wynajem i sprzedaż wózków widłowych niezależnie od rodzaju marki, modelu i jego przeznaczenia na terenie Siedlec i okolic.

Naszą główną specjalizacją jest wynajem wózków widłowych oraz ich sprzedaż. W ofercie handlowej posiadamy używane wózki widłowe w bardzo dobrym stanie technicznym, gdzie stan oferowanych wózków widłowych potwierdzamy przeprowadzając drobiazgowe kontrole i wszelkie niezbędne prace serwisowe zgodnie z oferowanym pakietem gwarancyjnym (złoty / srebrny / brązowy). To pozwala nam oferować Państwu wysokiej jakości urządzenia transportu bliskiego w korzystnych cenach.

Wynajem wózków widłowych

Starając się jak najtrafniej odpowiadać na potrzeby Klientów Polska Grupa Wózkowa oferuje zarówno wynajem wózków widłowych jak i ich sprzedaż. Obie usługi są dostępne na terenie miasta Siedlce oraz w wielu innych lokalizacjach na terenie kraju. Ogólnopolski zasięg naszej oferty pozwala nam skutecznie obsługiwać firmy o działaniu lokalnym jak i przedsiębiorstwa posiadające oddziały w różnych miejscach w Polsce. Na wynajem oferujemy  wózki ręczne, elektryczne wózki widłowe magazynowe (paletowe / podnośnikowe / bocznego załadunku Reach Truck), wózki wielokierunkowe jak również wózki czołowe elektryczne i spalinowe  o napędzie benzyna, lpg i diesel.

Klientów zainteresowanych wynajmem krótko lub długoterminowym zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy dogodne warunki najmu z możliwością przedłużenia okresu umowy, korzystne ceny oraz dogodne warunki współpracy. Wynajmowane urządzenia dostarczamy do magazynów i zakładów na terenie miasta Siedlce jak również oddziałów zlokalizowanych w innych częściach kraju. Przy wynajmie zapewniamy profesjonalną obsługę serwisową, a w razie poważnej awarii możliwość skorzystania z urządzenia zastępczego o zbliżonych parametrach technicznych.

Sprzedaż wózków widłowych – Siedlce

Polska Grupa Wózkowa oferuje wynajem i sprzedaż używanych wózków widłowych. Wszystkie oferowane maszyny poddajemy drobiazgowym naprawom serwisowym, dzięki czemu mają Państwo pewność ich sprawności oraz bezawaryjnej eksploatacji zgodnie z oferowanym pakietem gwarancyjnym (złoty / srebrny / brązowy). Zakupione wózki widłowe oferujemy wraz z obsługą serwisową. W razie wątpliwości dotyczących wyboru konkretnego wózka widłowego zachęcamy do kontaktu z naszymi Doradcami. Odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania a także pod względem ceny.
Zapraszamy do współpracy !

Rozwiń