Wózki widłowe Doosan

DOOSANDoosan to koreański producent wózków widłowych. Marka posiada szeroką sieć dystrybucji, w ramach której dostarcza Klientom wysokiej jakości urządzenia techniki magazynowej, oryginalne części eksploatacyjne i zamienne oraz usługi serwisowe. To wszystko przekłada się na wysoki komfort użytkowania wózków widłowych Doosan oraz ich bezawaryjną pracę w długim okresie eksploatacji. Obecnie wózki widłowe Doosan są dostępne w 90 krajach na całym świecie, w tym także w Polsce.

Marka otrzymała wiele nagród związanych z konstrukcją i designem urządzeń techniki magazynowej. W tym aż pięć nagród „Fork Lift Truck Association Award for Safety Excellence”.

Doosan: Charakterystyka wózków widłowych producenta

Z każdym kolejnym rokiem wózki widłowe Doosan cieszą się coraz większym zainteresowaniem Klientów. Ich wybór jest podyktowany bardzo dobrymi parametrami pracy.

Wózki Doosan charakteryzują się:

  • komfortem, wytrzymałością i niezawodnością,
  • dużą mocą i doskonałymi osiągami,
  • funkcjonalnym designem,
  • bezpieczeństwem i ergonomią pracy.

W ofercie producenta znajdziemy zarówno wózki elektryczne, jak i spalinowe. To umożliwia ich eksploatację w pomieszczeniach i na zewnątrz, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa pracy i komfortu operatora. Urządzenia wyróżnia łatwa i intuicyjna obsługa, która podnosi wydajność i przekłada się na możliwość jeszcze bardziej precyzyjnego manipulowania ładunkami.

Wózki widłowe Doosan

Polska Grupa Wózkowa specjalizuję się w sprzedaży i wynajmie wózków widłowych. Niezależnie od rodzaju marki, modelu, przeznaczenia jak również dodatkowej konfiguracji jesteśmy w stanie przedstawić naszym Klientom kompleksową ofertę niezawodnych maszyn. W stałym asortymencie posiadamy między innymi wózki widłowe Doosan, które są dostępne na korzystnych warunkach, w ramach usług:

  • wynajmu,
  • leasingu,
  • sprzedaży.

Oprócz nowych wózków widłowych zapewniamy również szeroki wybór wózków używanych. Oferowane urządzenia odznaczają się dobrym lub bardzo dobrym stanem wizualnym i nienagannym stanem technicznym. Każdy wózek widłowy został poddany kompleksowej obsłudze serwisowej. Dzięki temu zapewniamy wysoką sprawność i wydajność przez kolejne lata eksploatacji.

Klientów zainteresowanych zakupem lub wynajmem wózków widłowych marki Dossan zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z aktualną ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy!

Rozwiń