Skup wózków widłowych

Klientom, którzy planują modernizację urządzeń techniki magazynowej lub zamierzają się pozbyć wózków widłowych, które nie są już wykorzystywane w firmie oferujemy skup wózków widłowych. Nasz skup wózków widłowych działa na terenie większych miast Warszawa, Łódź bądź również innych miejscowości. Oferujemy korzystne warunki skupu wraz z możliwością pozostawienia nowego urządzenia w rozliczeniu.

Skup wózków widłowych: Marka, stan, przebieg

Jako profesjonalny dostawca rozwiązań techniki magazynowej skupujemy wózki widłowe wszystkich marek i w każdym stanie – zarówno wózki nadające się do dalszej eksploatacji, jak i urządzenia wymagające remontu generalnego. Pod tym względem nasz skup wózków widłowych pozostaje jedną z najbardziej korzystnych opcji dla klientów poszukujących rynku zbytu.

Odkupimy od Państwa:

– Wózki magazynowe ( paletowe elektryczne  / z masztem  / wysokiego składowania reach truck ),
– Wózki czołowe elektryczne,
– Wózki czołowe spalinowe ( benzyna / lpg / diesel ).

Skupujemy zarówno pojedyncze wózki, jak i całe floty. Każde urządzenie poddajemy indywidualnej wycenie na podstawie kryteriów oceniających stan techniczny, stan wizualny oraz stopień zużycia wózka widłowego.

Skup: Warszawa, Łódź i inne lokalizacje

Skupujemy wózki widłowe od klientów z terenu całego kraju. Współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi magazynami. Odbieramy wózki widłowe od osób fizycznych oraz firm, które zakończyły działalność bądź szukają możliwość spieniężenia niepotrzebnych urządzeń.

Prześlij zapytanie jeśli chcesz sprzedać wózek widłowy

Do wyceny niezbędne jest podanie podstawowych danych maszyny (marka, model, rocznik, udźwig, rodzaj masztu, wyposażenie dodatkowe w tym osprzęt) oraz informacji o stanie technicznym (co jest brakujące lub niesprawne).

Ważne: czy wózek ma aktualny przegląd UDT i posiada pełną dokumentacje.

* Pola obowiązkowe
Przesyłając formularz do Polskiej Grupy Wózkowej wyrażasz zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie danych nadesłanych zgodnie z polskim prawem, w szczególności ustawą o ochronie danych osobowych. Masz prawo do wglądu do Twoich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Comments are closed.

Rozwiń