Wózki widłowe Caterpillar

Marka CaterpillarFirma Caterpillar Inc. jest powszechnie znana w branży pod nazwą CAT. CAT to wiodący producent maszyn budowlanych i górniczych, jak również silników spalinowych i turbin gazowych. Marka jest obecna na rynku niezmiennie od 96 lat. Swoją pozycję ukształtowała w oparciu o bezkonkurencyjną jakość, trwałość i dbałość o każdy detal oferowanych produktów.

Wózki widłowe Caterpillar charakteryzują się wysoką sprawnością oraz dużym komfortem użytkowania. To rozwiązania dedykowane do zastosowań w różnych branżach i gałęziach przemysłu. Operatorzy chętnie wybierają wózki CAT ze względu na:

  • łatwość obsługi,
  • komfort jazdy porównywalny z samochodem,
  • zgrupowane punkty obsługi,
  • wydłużony okres między obsługowy.

W praktyce charakterystyka oferowanych wózków widłowych pozwala lepiej skoncentrować się na wykonywanej pracy. Z perspektywy przedsiębiorstwa są to przede wszystkim zyski, jakie generuje operator dzięki wysokiemu współczynnikowi dostępności maszyny oraz niskim kosztom i skróceniu czasu jej obsługi technicznej.

Wózki widłowe Caterpillar są nieustannie doskonalone, regularnie aktualizowane i modyfikowane tak, aby jak najlepiej spełniały zmieniające się wymagania użytkowników oraz rosnące potrzeby przedsiębiorstw.

Wózki widłowe Caterpillar

Polska Grupa Wózkowa specjalizuję się w sprzedaży i wynajmie wózków widłowych. Niezależnie od rodzaju marki, modelu, przeznaczenia jak również dodatkowej konfiguracji jesteśmy w stanie przedstawić naszym Klientom kompleksową ofertę niezawodnych maszyn. W stałym asortymencie posiadamy między innymi wózki widłowe Caterpillar, które są dostępne na korzystnych warunkach, w ramach usług:

  • wynajmu,
  • leasingu,
  • sprzedaży.

Nasza oferta to nie tylko wózki widłowe Caterpillar. To także szeroki wybór innych maszyn w bardzo dobrym oraz wzorowym stanie technicznym o potwierdzonym przebiegu. Wybór wózków Caterpillar to gwarancja zadowolenia i bezawaryjnej pracy przez długi czas eksploatacji.
Klientów zainteresowanych zakupem lub wynajmem wózków widłowych marki Caterpillar zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z aktualną ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy !

Rozwiń