Wózki widłowe Mińsk Mazowiecki

Polska Grupa Wózkowa oferuje wynajem i sprzedaż wózków widłowych niezależnie od rodzaju marki, modelu i jego przeznaczenia na terenie Mińska Mazowieckiego i okolic.

Dawniej aby korzystać z wózka widłowego, trzeba było kupić nowe urządzenie lub zainwestować w używane wózki widłowe. Dzisiaj przedsiębiorcy zainteresowani wyposażeniem zaplecza magazynowego w funkcjonalne i optymalne wózki widłowe obok inwestycji zakupowych mogą skorzystać z usług wynajmu. Krótkoterminowy bądź długoterminowy wynajem wózków widłowych to niezwykle korzystna alternatywa dla zakupu nowych urządzeń z którą konkurować może wyłącznie zakup wózków używanych.

Polska Grupa Wózkowa specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie wózków widłowych znanych i cenionych producentów jak Toyota, Linde, Jungheinrich czy Still. Przedsiębiorstwom posiadających zaplecza magazynowe jak firmy logistyczne, produkcyjne czy dystrybucyjne z terenu Mińska Mazowieckiego zainteresowanych wynajmem wózków widłowych lub ich zakupem zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza oferta wózków widłowych na wynajem i sprzedaż obejmuje wózki magazynowe (paletowe / podnośnikowe / bocznego załadunku Reach Truck), a także wózki wielokierunkowe, wózki czołowe elektryczne i spalinowe o udźwigu od 500 kg do 20 000 kg. Bogata i zróżnicowana oferta pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby różnych gałęzi przemysłu każdorazowo dobierając urządzenie adekwatnie do wymogów stanowiska pracy oraz warunków panujących w otoczeniu wózka widłowego.

Sprzedaż wózków widłowych – Mińsk Mazowiecki

Klientom zainteresowanym zakupem polecamy między innymi używane wózki widłowe o potwierdzonej sprawności. Nasza oferta używanych wózków to urządzenia, które poddaliśmy drobiazgowej kontroli oraz zabiegom serwisowym w zależności od wybranego pakietu gwarancyjnego (złoty / srebrny / brązowy). Dzięki temu mamy pewność, że oferowane Państwu wózki widłowe są sprawne a także będą bezawaryjnie pracować przez długi czas prawidłowej eksploatacji.

Wynajem wózków widłowych – Mińsk Mazowiecki

Klientom zainteresowanym wynajmem wózków widłowych oferujemy również szeroką ofertę wózków elektrycznych i spalinowych na wynajem. Świadczymy usługi najmu krótko i długoterminowego z możliwością przedłużenia umowy. To daje Państwu bardzo dużą swobodę zarządzania pracą magazynu i dostosowywania jego wyposażenia do bieżących potrzeb. W trakcie najmu wszystkie nasze urządzenia poddajemy kompleksowej obsłudze serwisowej a w przypadku awarii wózka widłowego oferujemy dostęp do urządzenia zastępczego o zbliżonych parametrach technicznych.

Doradcy Polskiej Grupy Wózkowej oferują kompleksową obsługę magazynu z regionu – Mińsk Mazowiecki. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi maszynami a w razie zainteresowania możliwością zakupu lub wynajmu wózka widłowego, w zależności od Państwa potrzeb. Nasi Specjaliści oferują Państwu kompleksowe doradztwo oraz pomoc w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy !

Rozwiń