Wózki widłowe Płock

Polska Grupa Wózkowa oferuje wynajem i sprzedaż wózków widłowych niezależnie od rodzaju marki, modelu i jego przeznaczenia na terenie Płock i okolic.

Klientom oferujemy używane wózki widłowe różnego typu. W stałym asortymencie posiadamy o udźwigu od 500 kg do 20 000 kg. Każdy z nich jest drobiazgowo sprawdzany i poddany wszystkim niezbędnym zabiegom serwisowym w zależności od wybranego pakietu gwarancyjnego (złoty / srebrny / brązowy). Dzięki temu niezależnie od tego czy zdecydujecie się Państwo na wynajem wózka widłowego czy też jego zakup zawsze mają Państwo pewność, że dostarczany sprzęt jest sprawny technicznie i będzie pracował niezawodnie jeszcze przez długi czas.

Wynajem wózków widłowych – Płock

Klientów z terenu miasta Płock zainteresowanych możliwością rozbudowy infrastruktury magazynu o wózki widłowe zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Wózki widłowe oferujemy na zasadach wynajmu krótko i długoterminowego z możliwością przedłużenia umowy najmu. Elastyczne warunki współpracy, dostęp do szerokiego wachlarza urządzeń o potwierdzonej sprawności oraz profesjonalne doradztwo techniczne to główne atuty współpracy z Polską Grupą Wózkową. Dodatkowo wynajem wózków widłowych daje relatywnie dużą swobodę zarządzania kosztami w firmie, przy jednoczesnym dostosowaniu liczby wynajmowanych urządzeń do faktycznego zapotrzebowania przedsiębiorstwa w danym momencie. To wszystko przekłada się na efektywność magazynu i jej sprawne i szybkie działanie a zarazem utrzymanie płynności finansowej.

Używane wózki widłowe na sprzedaż – Płock

Obok usług wynajmu wózków widłowych dla przedsiębiorstw z terenu miasta Płock przygotowaliśmy również ofertę handlową. Na sprzedaż oferujemy wózki widłowe magazynowe (paletowe / podnośnikowe / bocznego załadunku Reach Truck), wózki wielokierunkowe, a także wózki czołowe elektryczne i spalinowe z napędem benzynowym, lpg i diesel. Dostarczamy wózki widłowe znanych i cenionych producentów jak Toyota, Linde, Jungheinrich, Still – każdorazowo starając się jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby i wymagania danego środowiska pracy. Wszystkie używane wózki widłowe na sprzedaż przechodzą drobiazgową kontrolę stanu technicznego jak również pełen serwis. Dzięki temu wyróżniają się bardzo dobrym stanem technicznym oraz wizualnym w zależności od wybranego pakietu gwarancyjnego (złoty / srebrny / brązowy).

Klientów z terenu Płocka zainteresowanych rozwiązaniami z zakresu urządzeń transportu bliskiego zachęcamy do kontaktu. Nasi Doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania a po uzgodnieniu wszystkich formalności zadbają o szybką finalizację transakcji i oddanie sprzętu do użytku.

Zapraszamy do współpracy !

Rozwiń