Wybierz wózek widłowy dopasowany do twoich potrzeb. O udźwigu od 500 kg do 8 000 kg. Spalinowe (benzyna / lpg / diesel) czy elektryczne. Posiadamy wózki widłowe znanych i cenionych marek. Zapraszamy do współpracy biznesowej.
Prezentacja:
Załaduj kolejne

Używane wózki widłowe

Polska Grupa Wózkowa specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie wózków widłowych. W asortymencie posiadamy używane wózki widłowe różnych marek i modeli o zróżnicowanych parametrach technicznych od udźwigu 500 kg do 20 000 kg oraz napędzie elektrycznym i spalinowym ( benzyna / lpg / diesel). Wszystkie oferowane wózki widłowe używane są w pełni sprawne i charakteryzują się dobrym stanem technicznym oraz wizualnym w zależności od wybranego pakietu gwarancyjnego (złoty / srebrny / brązowy).

Dzięki naszemu doświadczeniu i wieloletniej praktyce jesteśmy w stanie dostarczać rozwiązania w pełni dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań w konkurencyjnych cenach. W każdej ofercie handlowej znajduję się szczegółowa specyfikacja techniczna, gdzie są zawarte wszelkie niezbędne informację takie jak: marka, model, rodzaj napędu, udźwig, wysokość podnoszenia, stan mth czy dodatkowy osprzęt.

Obok szerokiej i zróżnicowanej oferty handlowej Naszym Klientom oferujemy dogodne formy finansowania zakupu wózków używanych, dzięki czemu nabycie urządzenia może być praktycznie nieodczuwalne z perspektywy budżetu firmy. Oferujemy następujące formy finansowania: leasing, LeaseLink – leasing uproszony, kredyt bankowy, pożyczka leasingowa. Na zakupione wózki widłowe udzielamy gwarancji.

Dlaczego warto wybrać używany wózek magazynowy?

Używany wózek magazynowy to rozwiązanie umożliwiające efektywną obsługę czynności z zakresu logistyki w pracach magazynowych jak również wózek magazynowy to najpopularniejsze narzędzie w składowaniu towarów na regałach.

Wózki magazynowe dzielimy na: wózki paletowe, wózki unoszące, wózki do kompletacji, wózki wysokiego składowania reach truck.

Wózki paletowe zwane paleciakami umożliwiają na podjęcie działań magazynowych wraz z niskim kosztem i dużą efektywnością. Wózki paletowe podnoszą towar do 2 500 kg i posiadają widły od 600 mm,1 150 mm jako standard do 2 000 mm. Wyposażone w hamulec ręczny zapewniają bezpieczeństwo przy zjazdach z pochyłości jak i posiadają rolki pojedyncze bądź podwójne na dużych nierównościach.

Dla rozładunku towarów znajdujących się na samochodach ciężarowych czy magazynach wykorzystywane są wózki unoszące nazywane też elektryczny wózkiem z masztem bądź sztaplarką. Wyposażone są w silnik elektryczny o udźwigu do nawet 2 000 kg i wysokość podnoszenia do 5 400 mm w zależności od rodzaju masztu. Dzięki temu zapewniają szybkość i efektywność przy pracach związanych z transportem.

Przy relokacji towarów na duże wysokości, zastosowanie znajdują wózki wysokiego składowania zwane też reach truck. Posiadają one maszt wysuwny, a wysokość składowania może być nawet to 13 000 mm.

Korzystając z usług sprawdzonego dostawcy takiego jak Polska Grupa Wózkowa mają Państwo pewność, że oferowane maszyny są w pełni sprawne, po remoncie i przeglądzie co gwarantuje ich długą i bezawaryjną eksploatację.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą dostępnych wózków magazynowych jak i spalinowych, a w razie pytań bądź wątpliwości do kontaktu z Działem Handlowym.

Używane wózki widłowe w doskonałym stanie technicznym i konkurencyjnych cenach

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klientów Polska Grupa Wózkowa oferuje wózki widłowe używane w atrakcyjnych cenach. Nasz asortyment obejmuje ofertę znanych i cenionych producentów wózków jezdniowych i magazynowych o potwierdzonym stanie technicznym. Wszystkie używane wózki widłowe są w pełni sprawne i gotowe do dalszej pracy.

Dlaczego warto wybrać używane wózki widłowe?

Wybierając używany wózek magazynowy zyskujemy dostęp do szerokiej gamy produktowej, jednocześnie nie ponosząc dużych nakładów inwestycyjnych. Zatem to przekłada się na koszt obsługi magazynu oraz możliwość jednoczesnego zakupu więcej niż jednego wózka widłowego. W naszej ofercie są używane wózki widłowe z przeznaczeniem do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, które wyróżniają się wysoką wydajnością i trwałością w zależności od wybranego pakietu gwarancyjnego (złoty / srebrny / brązowy).

Wózek magazynowy: Poznaj ofertę na wózki widłowe używane

Jako dostawca rozwiązań z zakresu transportu bliskiego i magazynowania zapewniamy szeroką i zróżnicowaną ofertę wózków widłowych:

  • wózki magazynowe ( paletowe elektryczne / z masztem / wysokiego składowania reach truck),
  • Wózki czołowe elektryczne,
  • Wózki czołowe spalinowe ( benzyna / lpg / diesel ).
  • o zróżnicowanej wysokości podnoszenia,
  • o udźwigu od 500 kg do 20 000 kg.

Kupując wózki używane od sprawdzonego dostawcy jak Polska Grupa Wózkowa mają Państwo pewność, że urządzenie jest w pełni sprawne i jeszcze przez długi czas będzie eksploatowane bezawaryjnie.

Klientów zainteresowanych zakupem wózka widłowego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą. Oferujemy również wynajem wózków widłowych od 1 dnia do 5 lat. Współpracujemy z magazynami, parkami logistycznymi, centrami dystrybucyjnymi oraz firmami poszukującymi kompaktowych urządzeń do obsługi regałów magazynowych.

Zapraszamy do współpracy !


Do góry
Rozwiń