Wózki widłowe Combilift

Marka CombiliftNa przestrzeni ostatnich kilkunastu lat marka Combilift stała się uznanym na świecie liderem na rynku przeładunku i transportu wewnętrznego długich ładunków. Rozwój firmy jest wspierany przez  międzynarodową sieć dystrybutorów, dzięki której wózki widłowe Combilift są szeroko dostępne. Dotyczy to także oryginalnych części zamiennych oraz profesjonalnych usług serwisowych. To przekłada się na komfortową eksploatację urządzeń Combilift oraz ich niezawodność w każdych warunkach.

Dlaczego warto wybrać wózki widłowe Combilift?

Marka słynie z innowacyjności i profesjonalnego podejścia do wyzwań, jakie stoją prze współczesnym magazynem. Combilift jest pierwszym na świecie wielokierunkowym wózkiem widłowym z napędem na wszystkie koła i silnikiem spalinowym. Oferuje zwrotność, bezpieczeństwo oraz ekonomię pracy.

Wózki widłowe Combilift są projektowane i produkowane w taki sposób, aby zapewnić:

  • bezpieczeństwo załadunku – bezpieczny załadunek, przeładunek i transport wewnętrzny długich ładunków (zgodność z dyrektywą maszynową CE i ANSI/ASME B56.1.),
  • oszczędność miejsca – opatentowana technologia zapewnia 4-kierunkowy układ kierowniczy, dzięki któremu długie ładunki mogą być bezpiecznie transportowane bokiem, co przekłada się na dużą oszczędność powierzchni magazynowej,
  • przeładunek i transport długich ładunków – zapewniając możliwość łatwego manewrowania w ciągach komunikacyjnych urządzenia eliminują potrzebę wielokrotnego przeładunku towarów, a co za tym idzie zwiększają bezpieczeństwo i skracają czas transportu,
  • możliwość pracy wewnątrz i na zewnątrz – technologia Combilift pozwala na wydajną i bezpieczną pracę urządzenia wewnątrz jak i na zewnątrz, wózki są dostępne z napędem na lpg, olej napędowy i napędem elektrycznym,
  • niezawodną i solidną konstrukcję – wózki widłowe Combilift są stworzone do ciężkiej pracy, zawierają minimalną ilość wrażliwych elementów elektroniki, dzięki czemu zachowują sprawność przez długi czas eksploatacji.

Wózki widłowe Combilift

Polska Grupa Wózkowa specjalizuję się w sprzedaży i wynajmie wózków widłowych. Niezależnie od rodzaju marki, modelu, przeznaczenia jak również dodatkowej konfiguracji jesteśmy w stanie przedstawić naszym Klientom kompleksową ofertę niezawodnych maszyn. W stałym asortymencie posiadamy między innymi wózki widłowe Combilift, które są dostępne na korzystnych warunkach, w ramach usług:

  • wynajmu,
  • leasingu,
  • sprzedaży.

Oprócz nowych wózków widłowych zapewniamy również szeroki wybór wózków używanych. Oferowane urządzenia odznaczają się dobrym lub bardzo dobrym stanem wizualnym i nienagannym stanem technicznym. Każdy wózek widłowy został poddany kompleksowej obsłudze serwisowej. Dzięki temu zapewniamy wysoką sprawność i wydajność przez kolejne lata eksploatacji.

Klientów zainteresowanych zakupem lub wynajmem wózków widłowych marki Combilift  zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z aktualną ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy!

Rozwiń