Wózek widłowy Hyundai – przyjemność z pracy

Marka HyundaiPracownik, który czerpie przyjemność i satysfakcję ze swojej pracy pracuje lepiej. Jest bardziej wydajny, popełnia mniej błędów, chętniej podejmuje wyzwania. Właśnie dlatego oferująca niezawodne wózki widłowe marka Hyundai Material Holding dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie ułatwić i uprzyjemnić pracę operatora, w konsekwencji podnosząc jej jakość.

Wózki widłowe Hyundai są projektowane łącząc oczekiwania operatora, precyzję pracy, wygodę użytkowania oraz wydajność. To pozwala uzyskiwać rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w nawet najbardziej wymagających środowiskach pracy, jednocześnie oferując wysoką niezawodność i oczekiwaną precyzję działania.

Co jeszcze wyróżnia wózek widłowy Hyundai na tle konkurencji? Przede wszystkim bogate wyposażenie w standardzie. To, co wózki widłowe innych marek oferują w ramach wyposażenia dodatkowego lub nie oferują w ogóle, wózek widłowy Hyundai już ma! A z pewnością będzie miał jeszcze więcej, gdyż marka stale rozwija swoją ofertę produktową, wdrażając innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz liczne udogodnienia dla użytkowników.

Wózki widłowe Hyundai – Jak to się wszystko zaczęło?

Marka Hyundai jest obecna na rynku nieprzerwanie od 1947 roku. Firma założona przez Chung Ju-yungza na przestrzeni kilku dekad przeobraziła się z niewielkiej firmy lokalnej w światowy koncern, który stale się rozwija wyznaczając nowe trendy i standardy we wszystkich obszarach swojej działalności: przemyśle stoczniowymi, inżynierii wodnej, budowie maszyn i silników, rozwoju systemów elektronicznych i elektrycznych, produkcji sprzętu budowlanego, w tym wózków widłowych.

Swój sukces Chung Ju-yungz zawdzięcza ogromnej wierze w możliwość tworzenia „czegoś z niczego” oraz wyznawanym wartościom, które marka Hyundai przekłada na relacje z pracownikami, partnerami i klientami koncentrując się na dostarczaniu rozwiązań bezkonkurencyjnych pod względem jakości i funkcjonalności.

HYUNDAI – wózki widłowe, które spełniają wszystkie Twoje oczekiwania

Oferta marki Hyundai obejmuje cztery typy wózków widłowych, które doskonale odpowiadają na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania przedstawicieli poszczególnych branż. Oferowane wózki widłowe Hyundai to:

  • wózki widłowe z napędem diesela – w zależności od wybranego modelu o udźwigu od 1,5 tony do nawet 25 ton,
  • wózki widłowe z napędem elektrycznym – w zależności od wybranego modelu o udźwigu od 1 tony do 5 ton,
  • wózki widłowe z napędem lpg – w zależności od wybranego modelu o udźwigu od 1,5 tony do 7 ton,
  • urządzenia techniki magazynowej.

Wózki widłowe a technika magazynowa

Urządzenia techniki magazynowej to rozwiązania projektowane i konstruowane z myślą o specyficznych potrzeba przestrzeni składowania. Oferta Hyundai w tym zakresie obejmuje wózki widłowe o zróżnicowanym udźwigu i wysokości podnoszenia. Urządzenia techniki magazynowej odznaczają się bogatą funkcjonalnością oraz kompaktowym rozmiarem, dzięki czemu z łatwością można nimi operować również w warunkach ograniczonej przestrzeni.

Zapraszamy do współpracy !

Rozwiń