Wózki widłowe Crown

Marka CrownWózek widłowy Crown to synonim niezawodności i najwyższego komfortu użytkowania. Pasja marki polegająca na dostarczaniu maszyn cechujących się niezrównaną technologią, trwałością i produktywnością jest widoczna w każdym obszarze jej działalności – od projektowania, przez produkcję, aż po profesjonalną i szybką obsługę serwisową wózków widłowych.

Decydując się na inwestycję w wózki widłowe Crown masz możliwość skorzystania z rozwiązań dedykowanych do różnych zastosowań. Pełnia linia produktowa Crown:

  • ręczne wózki paletowe z operatorem idącym,
  • zasilane wózki paletowe,
  • zasilane wózki do kompletacji,
  • wózki z przeciwwagą,
  • wózki z operatorem siedzącym i stojącym,
  • wózki wysięgnikowe,
  • wąskokorytarzowe wózki specjalistyczne (VNA).

Ofertę uzupełnia szeroki asortyment wysokiej jakości części zamiennych, które zgodnie założeniem są łatwo dostępne i dostarczane do Klientów w możliwie najkrótszym czasie.

Dlaczego warto wybrać Crown?

Marka należy do elitarnego grona największych producentów wózków widłowych i podnośnikowych na świecie. Każdy z wózków widłowych Crown został zaprojektowany i wykonany z myślą o operatorze – jego bezpieczeństwie i ergonomii pracy. Dzięki temu rozwiązania Crown doskonale sprawdzają się w nawet najbardziej wymagających warunkach pracy, a ich wybór przekłada się na wysoką efektywność i niskie koszty obsługi.

Marka Crown w swoich wózkach widłowych wdraża autorskie rozwiązania technologiczne, które powstały w wyniku obserwacji zachowań, monitoringu maszyn oraz analiz ekspertów. Służą one zapewnieniu bezpieczeństwa i wzrostowi produktywności operatora, jednocześnie upraszczają diagnostykę i serwis urządzeń skracając czas ewentualnych postojów i generowane przez nie straty przedsiębiorstwa.

Wózki widłowe Crown

Polska Grupa Wózkowa specjalizuję się w sprzedaży i wynajmie wózków widłowych. Niezależnie od rodzaju marki, modelu, przeznaczenia jak również dodatkowej konfiguracji jesteśmy w stanie przedstawić naszym Klientom kompleksową ofertę niezawodnych maszyn. W stałym asortymencie posiadamy między innymi wózki widłowe Crown, które są dostępne na korzystnych warunkach, w ramach usług:

  • wynajmu,
  • leasingu,
  • sprzedaży.

Oprócz nowych wózków widłowych zapewniamy również szeroki wybór wózków używanych. Oferowane urządzenia odznaczają się dobrym lub bardzo dobrym stanem wizualnym i nienagannym stanem technicznym. Każdy wózek widłowy został poddany kompleksowej obsłudze serwisowej. Dzięki temu zapewniamy wysoką sprawność i wydajność przez kolejne lata eksploatacji.

Klientów zainteresowanych zakupem lub wynajmem wózków widłowych marki Crown zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z aktualną ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy !

Rozwiń