Wózki widłowe Linde H80

Marka LindeLinde to znany i ceniony producent innowacyjnych rozwiązań z zakresu transportu bliskiego. Wózki Linde dają użytkownikom przewagę konkurencyjną, która wynika przede wszystkim z wysokiej wydajności, ergonomii i bezpieczeństwa pracy, jak również komfortu operatora, który może pracować dłużej i bardziej wydajnie.

Linde H80

Wózki widłowe Linde H80 to seria urządzeń transportu bliskiego, która została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających warunkach pracy. Podobnie jak inne wózki z serii H, wózki Linde H80 posiadają napęd diesla jak i LPG, co daje przedsiębiorcom swobodę ich użytkowania na placach składowych czy kompleksach logistycznych. Poszczególne modele serii Linde H80 różnią się od siebie pod względem wyposażenia dodatkowego.

Wózek Linde H80: Charakterystyka przykładowego modelu

Linde H80D-02/900 to wózek widłowy z napędem diesla. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o realizacji wymagających zadań w transporcie bliskim. Charakteryzuje się udźwigiem maksymalnym do 8 000 kg i podnoszeniem na wysokość 4 200 mm. Wózek posiada pełną kabinę z przeszkleniem. Przeszklenie drzwi zwiększa poziom bezpieczeństwa i ułatwia realizację zadań w miejscach charakteryzujących się wzmożonym ruchem kołowym lub pieszym. Dodatkowo wózek H80D-02/900 może zostać wyposażony w ogrzewanie kabiny. Ogrzewana kabina to duży atut, zwłaszcza podczas wielogodzinnej pracy operatora w niskich temperaturach.

Wózki widłowe Linde H80: Użytkuj zgodnie ze swoimi potrzebami

Polska Grupa Wózkowa oferuję usługi z zakresu transportu bliskiego i urządzeń techniki magazynowej. Nasza oferta bazuje na wysokiej jakości rozwiązaniach o potwierdzonej skuteczności. W stałym asortymencie posiadamy używane wózki widłowe marki Linde, w tym wózki Linde z serii H80 w bardzo dobrym stanie wizualnym i doskonałym stanie technicznym.

Wózki Linde H80 oferujemy na dogodnych warunkach, w ramach:

  • wynajmu,
  • leasingu,
  • sprzedaży.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Zapraszamy do współpracy!

Rozwiń