Wózki widłowe Linde H50

Marka LindeMarka Linde jest jednym z cenionych na całym świecie producentów wózków widłowych i urządzeń techniki magazynowej. Wózki widłowe Linde charakteryzują się zastosowaniem innowacyjnych technologii, dzięki którym są nie tylko wysokowydajne i energooszczędne w eksploatacji, ale jednocześnie niezwykle bezpieczne w codziennym użytkowaniu.

Linde H50

Oferta wózków Linde H50 to szeroki wybór modeli, które zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wydajności i bezpieczeństwa pracy. Podobnie jak w przypadku pozostałych wózków Linde z serii H, wózki widłowe wyposażone są w silniki wysokoprężne diesel jak i napędem LPG. Poszczególne modele różnią się od siebie także pod względem wyposażenia dodatkowego. To pozwala na jeszcze lepszy dobór wózka do rzeczywistych potrzeb danego miejsca pracy.

Wózki widłowe Linde H50: Przykładowa charakterystyka

Linde H50 z silnikiem wysokoprężnym to rozwiązanie dedykowane do pracy w warunkach zewnętrznych – placach składowych lub realizowania transportu bliskiego pomiędzy magazynami. Wózki widłowe posiadają między innymi maszt duplex jaki i triplex z udźwigiem do 5 000 kg. Dodatkowym udogodnieniem jest pełna kabina z ogrzewaniem i dużą szybą przednią. Ogrzewanie zapewnia wysoki komfort pracy operatora, podczas gdy duża przednia szyba podnosi bezpieczeństwo w trakcie realizacji zadań transportowych.

Linde H50: Użytkuj zgodnie ze swoimi potrzebami

Polska Grupa Wózkowa oferuję usługi z zakresu transportu bliskiego i techniki magazynowej. Nasza oferta obejmuje m.in. wózki używane znanych i cenionych producentów. W asortymencie posiadamy szeroki wybór używanych wózków Linde H50 w bardzo dobrym stanie wizualnym i doskonałym stanie technicznym. Oferowane wózki weryfikujemy pod względem zgodności przebiegu, jak również stanu technicznego, co daje naszym Klientom gwarancję uzyskania bardzo dobrej jakości w korzystnej cenie.

Wózki Linde H50 oferujemy na dogodnych warunkach, w ramach:

  • wynajmu,
  • leasingu,
  • sprzedaży.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Zapraszamy do współpracy!

Rozwiń