Wózki widłowe Linde H30

Marka LindeLinde to marka znana z dostarczania innowacji technologicznych i usług, które zapewniają użytkownikom wyraźną przewagę konkurencyjną. Wybierając wózki widłowe Linde H30 zyskujemy gwarancję wysokiej wydajności pracy operatorów, którzy mogą realizować powierzane im zadania:

  • szybciej,
  • bardziej precyzyjnie,
  • z zapewnieniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Linde H30

Wózki widłowe Linde H30 obejmuje szeroki wybór wyposażenia dedykowanych do pracy w różnych warunkach. Występują m.in. wózki widłowe Linde H30 z silnikami wysokoprężnymi diesel jak i z napędem LPG. Poszczególne modele różnią się od siebie dodatkowym wyposażeniem, co pozwala na jeszcze bardziej precyzyjne dopasowanie urządzenia transportu bliskiego do konkretnych potrzeb danego środowiska pracy.

Jakie parametry pracy oferują wózki Linde H30?

Model Linde H30T-02 to wózek widłowy z napędem LPG dostosowany do pracy w warunkach zewnętrznych. Maksymalny udźwig wózka wynosi 3 000 kg. Ładunek może być podniesiony na wysokość 5 950 mm, przy zachowaniu swobodnego podnoszenia na poziomie 1 874 mm. Wózek jest wyposażony w przestronna kabinę z dużymi przeszkleniami, co znacząco wpływa na komfort i bezpieczeństwo pracy. Operator wózka bardzo dobrze widzi wszystko, co się dzieje wokół niego i dzięki temu może uniknąć kolizji lub wypadku podczas realizacji zadań.

Wózki widłowe Linde H30: Użytkuj zgodnie ze swoimi potrzebami

Polska Grupa Wózkowa oferuje szeroki wybór używanych wózków widłowych marki Linde w bardzo dobrym stanie wizualnym i doskonałym stanie technicznym. Naszą ofertę wózków Linde H30 staramy się budować w oparciu o urządzenia odznaczające się stosunkowo niskim przebiegiem, przy czym każdorazowo weryfikujemy prawdziwość podanego przebiegu i poddajemy wózki surowej ocenie technicznej.

Wózki Linde H30 oferujemy na dogodnych warunkach, w ramach:

  • wynajmu,
  • leasingu,
  • sprzedaży.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Zapraszamy do współpracy!

Rozwiń