Wózki widłowe Linde H70

Marka LindeLinde to znany i ceniony dostawca wysokiej jakości rozwiązań z zakresu transportu bliskiego i techniki magazynowej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i niezawodnych podzespołów wózki widłowe Linde niezmiennie od lat zapewniają użytkownikom przewagę konkurencyjną w postaci:

  • wysokiej efektywności pracy,
  • wysokiej precyzji realizacji zadań,
  • bezpieczeństwa operatora i osób postronnych.

Linde H70

Wózki widłowe Linde H70 to seria projektowana i produkowana z myślą o najbardziej wymagających warunkach pracy. Urządzenia dostępne są z napędem diesla i jak i LPG, co pozwala na swobodne zarzadzanie kosztami pracy wózka. Podobnie jak w przypadku innych serii H, wózki Linde H70 różnią się od siebie pod względem wyposażenia dodatkowego.

Linde H70: Charakterystyka wybranego modelu

Linde H70 jest przykładem wózka widłowego z napędem LPG przeznaczonego do realizacji zadań transportowych w warunkach zewnętrznych. Wózek zapewnia maksymalny udźwig do 7 000 kg, przy jednoczesnym maksymalnym podnoszeniu do 4 700 mm. Urządzenie zostało wyposażone między innymi maszt typu triplex, który zapewnia swobodne podnoszenie. Duża i przestronna kabina operatora posiada pełne przeszklenia ze wszystkich stron, co zwiększa komfort jazdy i podnosi poziom bezpieczeństwa. Wózek widłowy Linde H70 może zostać dodatkowo wyposażony w ogrzewanie kabiny, co zwiększa zakres zastosowania urządzenia w warunkach ujemnych temperatur.

Wózki widłowe Linde H70 na dogodnych warunkach

Polska Grupa Wózkowa oferuję usługi z zakresu transportu bliskiego i techniki magazynowej na warunkach korzystnych dla przedsiębiorców. W asortymencie posiadamy szeroka gamę wózków widłowych używanych. Wózki używane Linde H70 oferujemy w bardzo dobrym stanie wizualnym i doskonałym stanie technicznym. Większość z nich po kapitalnym remoncie, który gwarantuje niezawodną pracę urządzenia w długiej perspektywie czasu, jednocześnie wpływając korzystnie na to, jak Twoja firma jest postrzegana przez kontrahentów i klientów.

Wózki Linde H70 oferujemy na dogodnych warunkach, w ramach:

  • wynajmu,
  • leasingu,
  • sprzedaży.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Zapraszamy do współpracy!

Rozwiń