Wózki widłowe Linde H40

Marka LindeLinde to znany i ceniony dostawca rozwiązań z zakresu transportu bliskiego i techniki magazynowej. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii wózki widłowe Linde od lat zapewniają swoim użytkownikom wyraźną przewagę konkurencyjną. To urządzenia projektowane z myślą o podniesieniu:

  • wydajności,
  • komfortu,
  • bezpieczeństwa
  • pracy operatorów i osób postronnych.

Linde H40

Oferta wózków widłowych Linde H40 obejmuje szeroki wybór modeli urządzeń transportu bliskiego, które zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o zapewnieniu wydajności i bezpieczeństwa pracy. Wyróżniamy m.in. wózki widłowe Linde H40 z silnikami wysokoprężnymi z napędem diesel jak i LPG. Poszczególne modele różnią się od siebie pod względem dodatkowego wyposażenia, co umożliwia jeszcze lepsze dopasowanie konkretnego modelu do rzeczywistych potrzeb Twojego biznesu.

Linde H40: Charakterystyka wybranego modelu

Linde H40 D jest wózkiem wyposażonym w silnik wysokoprężny. Niezawodny napęd gwarantuje ciągłość pracy w nawet najbardziej wymagających warunkach. Urządzenie charakteryzuje się udźwigiem maksymalnym do 4 000 kg, co przekłada się na możliwość bezpiecznego rozładunku, załadunku i przewozu towarów o znacznej masie, podczas gdy hydrauliczny przesuw wideł zapewnia dużą swobodę manewrowania. Dodatkowym atutem jest duża szyba przednia, która umożliwia operatorowi śledzenie otoczenia nawet w przypadku transportu wysokich ładunków.

Wózki widłowe Linde H40 na dogodnych warunkach

Polska Grupa Wózkowa oferuje szeroki wybór używanych wózków widłowych marki Linde. Dostarczamy wózki widłowe Linde H40 w bardzo dobrym stanie wizualnym i doskonałym stanie technicznym. Naszą ofertę budujemy w oparciu o urządzenia odznaczające się stosunkowo niskim przebiegiem i udokumentowaną historią serwisową. To daje nam pewność, że dostarczane przez nas wózki Linde H40 zachowają sprawność i wysoką wydajność w bardzo długiej perspektywie czasu.

Wózki Linde H40 oferujemy na dogodnych warunkach, w ramach:

  • wynajmu,
  • leasingu,
  • sprzedaży.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Zapraszamy do współpracy!

Rozwiń